ESHOT otobüslere reklam almak için ihaleye çıkıyor

ESHOT otobüslere reklam almak için ihaleye çıkıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi ESHOT Genel Müdürlüğü, otobüslerin, durakların ve aktarma merkezlerinin reklam amaçlı kullanımı için 5 yıllığına ihaleye çıkıyor. Gerçekleşecek ihale ESHOT’un internet sitesinden canlı izlenebilecek.

24 Ocak 2020 - 11:03

ESHOT Genel Müdürlüğü bünyesinde bulunan 4 bin 998 otobüs durağı ve 900 otobüsün reklam amaçlı kullanım hakkını beş yıllığına ihaleye çıkarıyor. 5 Şubat günü saat 14.30’da gerçekleşecek olan ihale,  genel müdürlük binasında yapılacak. İhaleye katılımın son günü ise 5 Şubat günü saat 14ç30’a kadar belirlendi. Teklifler 5 Şubat günü saat 14.30’a kadar ESHOT Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Yazı İşleri Şube Müdürlüğü’ne teslim edilmesi gerekiyor.

İhaleyi kazanan firma otobüs içlerinde, duraklarda ve aktarma merkezlerinde toplam 1820 sesli ve görüntülü dijital bilgi platformuyla birlikte yolcu bilgilendirme sistemi de kuracak.

2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 35–a maddesine göre kapalı teklif usulü artırmayla yapılacak ihalenin tahmini bedeli KDV hariç 48 milyon 274 bin 440 TL olarak hesaplandı. Geçici teminat bedeli ise 1 milyon 448 bin 233 TL olarak belirlendi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bir mahalle diken üstünde: 4 kişi yaralandı
Bir mahalle diken üstünde: 4 kişi yaralandı
Mesut Yılmaz'ın durumu hakkında flaş açıklama
Mesut Yılmaz'ın durumu hakkında flaş açıklama