Faik Öztrak: Çalıştaylar hizmetlerin kalitesini yükseltecek

Faik Öztrak: Çalıştaylar hizmetlerin kalitesini yükseltecek

İzmir’de gerçekleşen CHP’li Belediye Başkanları Çalıştayı sonrası konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, “Başarılı işleri birbirleriyle paylaşmaları, danışmanlık faaliyetleri konusunda destek almaları, belediyelerimizin yapacağı hizmetlerin kalitesini daha da yükseltecektir” dedi.

22 Kasım 2019 - 12:40 - Güncelleme: 22 Kasım 2019 - 12:55

Çiğdem CANPOLAT - Bugün İzmir’de gerçekleşen CHP’li Belediye Başkanları Çalıştayı sonrası gazetemiz oncusehir.com’a açıklamalarda bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, çalıştayların CHP için önem arz ettiğini belirtti.

“HİZMETLERİN KALİTESİNİ YÜKSELTECEK”

Gerçekleşen çalıştayların önemli olduğunu vurgulayan Faik Öztrak, “Belediye başkanlarımız başarılı işler yapıyorlar. Bu başarılı işleri de birbirleriyle paylaşmaları, danışmanlık faaliyetleri konusunda destek almaları, belediyelerimizin yapacağı hizmetlerin kalitesini daha da yükseltecektir. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun çalıştay da yaptığı konuşmada, bütün belediyelerimize son 7 aydaki performansları nedeniyle teşekkür etti” diye konuştu.


CHP’li belediyelerin israf konusunun üzerinde önemle durduklarını belirten Öztrak, “Başta israfı önlenmesi olmak üzere önemli hizmetler yapıyoruz.  Belediyelerimiz israf konusunda son derece duyarlılar ve israfı azaltmak konusunda önemli başarılara imza attılar. Ben bu çalıştayında ileride daha büyük hizmetlerin önünü açması boyutundan önemli olduğunu düşünüyorum. Burada paylaşılan projelerin ve alınacak bilgilerin belediye başkanlarımızın, milletimize vereceği hizmeti kalitesini daha da yükselteceğin eminim” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kuşadası bayramda da çalıştı... Maske üretti...
Kuşadası bayramda da çalıştı... Maske üretti...
Balçova Belediyesi bir süredir kapalı olan camilerin temizliğini yaptı
Balçova Belediyesi bir süredir kapalı olan camilerin temizliğini...