Hasan Karabağ sahalara indi

Hasan Karabağ sahalara indi

Bayraklı eski Belediye Başkanı Hasan Karabağ, iki yıl aradan sonra yeninden sahaya indi.

18 Haziran 2021 - 22:27 - Güncelleme: 19 Haziran 2021 - 19:51

ÖNCÜŞEHİR - 31 Mart Yerel Seçimlerinden önce İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olan ardından adaylıktan çekilen Bayraklı Belediyesi'nin Kurucu Başkanı ve iki dönem görev yapan Hasan Karabağ, 2019 yılından CHP’den ihraç edilmişti.

Karabağ bugün sahaya inerek tekrar siyasete devam edeceğinin sinyalini verdi.

Karabağ, Bayraklı çarşı esnafını ziyaret etti. Ziyaret sırasında Karabağ’a ilginin büyük olması dikkatlerden kaçmadı. Karabağ ziyaretlerinin sebebini ise halkın ve esnafın talebi üzerine olduğunu açıkladı. Ayrıca kendisine bazı partilerden teklif geldiğini söyleyen Karabağ, herhangi bir partiye geçip geçmeyeceği hakkında ise bir söylemde bulunmadı.

Bayraklı Çarşı esnafını ziyaret ederken Karabağ’ı, İYİ Parti Bayraklı İlçe Başkanı Erdinç Çobanoğlu ilçeye davet etti. Karabağ, çarşı ziyareti sonrası İYİ Parti Bayraklı İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Karabağ daha sonra ise; MHP Bayraklı İlçe Başkanlığına uğradı.

Öte yandan Karabağ’a CHP’li eski Meclis Üyeleri Ertuğrul Sivrioğlu, Fahretin Orandı ve Veli Topal, AK Partili eski Meclis Üyesi Tahsin Ünal, Central Hospital Hastanesi Müdürü Musa Yiğen, Bayraklı Çarşı Dernek Başkanı Ertuğrul Civelek ile CHP örgütünden bazı isimler eşlik etti. 

Edinilen bilgilere göre ise; İYİ Parti Bayraklı İlçe Yönetimi iki gün önce Hasan Karabağ'ı ofisinde ziyaret etti. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüs İzmir'de bir can daha aldı!
Koronavirüs İzmir'de bir can daha aldı!
CHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Özdemir'in acı günü!
CHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Özdemir'in acı günü!