İduğ koronayı atlattı… Personel ve örgütten pankartlı...

İduğ koronayı atlattı… Personel ve örgütten pankartlı karşılama

Geçtiğimiz haftalarda koronavirüs testi pozitif çıkan Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ iyileşti. Hastalığı sonrası işinin başına dönen İduğ’u personel ve CHP Bornova İlçe Örgütü belediye binası önünde karşıladı. Pasta da kesilen karşılama töreninde konuşan İduğ, bütün personele teşekkürlerini ileterek, “Hepiniz iyi ki varsınız, sizleri çok seviyorum” dedi.

13 Ocak 2022 - 14:51

ÖNCÜŞEHİR – Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, geçtiğimiz haftalarda koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklamıştı. Evdeki karantina süresini doldurduktan sonra koronavirüs testi negatife dönen Başkan İduğ bugün iş başı yaptı.

Belediye binası önüne geldiğinde İduğ’u belediye personeli ve CHP Bornova İlçe Örgütü ‘Geçiş olsun Başkanım, aramıza hoş geldin” yazılı pankart ve çiçeklerle karşıladı.

İDUĞ: 2022, 2023 YILI VE SONRASINDA YAPACAKLARIMIZI DAHA GÜZEL PLANLADIM

Sevincini dile getiren Başkan İduğ, “Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ birlikte yol aldım yoldaşlarım hepinize bugün burada olduğunu için teşekkür ediyorum. Sanki seçim startı vermiş gibi olmamızdan dolayı çok mutlu oldum. Bir hafta dinlenmek iyi geldi. Düşünme fırsatım oldu. 2022, 2023 yılı ve sonrasında yapacaklarımızı daha güzel planladım. Bunları sizlere açıklayacağım. Bu hastalık süreci içerisinde en çok üzüldüğü konu kızım da pozitif oldu. Kendimden çok onu düşündüm ve hala pozitifliği devam ediyor. Fakat bu bir haftalık dönem içerisinde telefonum hiç susmadı. Gere Ankara gerek Türkiye genelinde ve Bornova’daki sizler sayesinde sürekli telefonla görüştüm, mesajlar geldi. Bu arada Tele1programında Sayın Uğur Dündar ve milletvekilimiz Atila Sertel’le katılacağımız bir program vardı. Ben çarşamba günü pozitif oldum, Perşembe günü Uğur Dündar, Cuma günü de Atila Sertel korona oldu. Demokrasi arenası, demokrasi koranasına dönüştü. Ancak yine de o programı yaptık. Sevgili Uğur Dündar’ın Bornova Belediyesi hakkında söylediklerinden dolayı onur duydum. Hepiniz iyi ki varsınız, sizleri çok seviyorum. Sağ olun” ifadelerini kullandı.

Konuşma sonrası pasta kesen İduğ, hatıra fotoğrafı da çektirdi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de hava ne zaman ısınıyor? Meteorolojiden iyi haber var
İzmir'de hava ne zaman ısınıyor? Meteorolojiden iyi haber var
Memleket Partisi İzmir, Menemen'de Uğur Mumcu'yu andı
Memleket Partisi İzmir, Menemen'de Uğur Mumcu'yu andı