İnternetten gözlük alırken dikkatli olun!

İnternetten gözlük alırken dikkatli olun!

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte güneş gözlüğüne talep arttı. Mayıs ve eylül ayları arasında oldukça fazla satış rakamlarına ulaşan sektörde satışlar online olarak da yapılabiliyor.

13 Mayıs 2022 - 12:43

Yaklaşık 20 yıldır sektörde hizmet veren Marka Optik kurucusu Mustafa Bak, internetten satışlarda vatandaşların güvenilir siteleri tercih etmeleri gerektiğini ve en az 3 gözlükçüden gözlüğün gerçek olup olmadığını kontrol ettirmelerini söyledi.

SAHTE ÜRÜNLERE DİKKAT

Piyasadaki sahte ürünler hakkında bilgi veren Mustafa Bak, “Müşteriler sahte ürünlere dikkat etmeli. İnternet satışlarında güvenlir firmalara tercih edilmeli. Güven çok önemli. Birebir kopyaları yapılıyor. Bizim bile zorlandığımız bazı sahte ürünler oluyor. Belgelerine kadar sahte ürünler satılabiliyor. Vatandaşlar ürünü aldıktan sonra en az 3 gözlükçüden kontrol ettirmeliler. Fiyata çok aldanılmamalı.”

GÜNEŞ GÖZLÜĞÜNDE YENİ TRENDLER

“Bu yıl güneş gözlüğünde büyük ve ufak modeller tercih ediliyor. Ya çok büyük ya da çok küçük modeller trend durumda.”

GÜZELBAHÇE’YE YENİ ŞUBE

Marka Optik hakkında bilgi veren Mustafa Bak, “Yaklaşık 6 yıldır İzmir Narlıdere’de Marka Optik olarak faaliyet gösteriyoruz. Sektör tecrübemiz yaklaşık 20 yıl. Numaralı gözlük, güneş gözlüğü, lens çeşitlerimiz mağazalarımızda yer alıyor. Yeni trendleri takip ediyoruz. Yeni modeller her zaman vitrinlerimizde bulunuyor. İzmir’in dört bir yanından müşterilerimiz var. Bu iş güvene dayalı bir iş. Güveni sağladığınızda her yerden müşteri geliyor. Bize duyulan güven sayesinde Güzelbahçe’ye yeni şubemizi açtık. Daha sonra da hedeflerimizde Balçova ve Alaçatı’da yeni şubeler açmayı planlıyoruz.”

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Enis Türkgülü
    1 hafta önce
    Güvenebilmek çok önemli. Marka Optik bu güveni fazlasıyla veriyor.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Parti'den İYİ Parti'ye katılım! Kırkpınar: Az kaldı, geliyoruz
AK Parti'den İYİ Parti'ye katılım! Kırkpınar: Az kaldı,...
MSB acı haberi duyurdu: 4 asker şehit oldu
MSB acı haberi duyurdu: 4 asker şehit oldu