İşte Bayraklı’daki seçime giren listeler

İşte Bayraklı'daki seçime giren listeler

İki adayın listelerinin çok geç belli olması sonrası oy verilmeye geçilmeden önce, delegelerin istekleri üzerine Divan Başkanı Mustafa Moroğlu iki tarafında ilçe yönetim kurulu adaylarını tek tek kürsüye çıkartarak delegeye tanıttı. Moroğlu daha sonra iki adayında il delegesi listesini okuduktan sonra saat 17:30 sularında oylamaya ancak başlanabildi.

21 Aralık 2019 - 18:09 - Güncelleme: 21 Aralık 2019 - 18:25

Didar DEMİRCİ - Cumhuriyet Halk Partisi Bayraklı’da ilçe başkanı seçimine 2 adayla gidildi. Kırmızı ve Mavi listelerin girdiği seçimde, İlçe Başkan Adayı Pınar Susmuş’un listesi Kırmızı, İlçe Başkan Adayı Selçuk Ayhan’ın ise Mavi…

Seçimin YSK programına göre saat: 17.00'de sonra ermesi gerekiyordu fakat seçim için sandık başına saat 17.30’da anca geçildi. İlçe Başkanını için oy kullanan delegelerin sandıktan hangi sonucu çıkaracağı ise merak konusu.

İşte listeler;

SELÇUK AYHAN’IN LİSTESİ



İlçe Yönetim Kurulu Asil; Gaffar Akkel, Tunay Balıkkaya, Özlem Can, Ertuğrul Çeri, Samet Tekin, İkbal Esra Çil, Mahmut Demir, Münir Demir, Ezgi Ekici, Demet Erdoğan, Doğan Ersarı, Abdullah Güreşen, Fatma Duygu Kumaş, Muhittin Özçelik, Levent Öztürk.

İlçe Yönetim Kurulu Yedek; Hakan Çayır, Semra Turan, Erol Özmen, Serdar Bıçakçı, Musatfa Köse, Serap Özmen Koç, Türkan Çayır, Can Çolak, Nurdan Özarslan, Soner Bulut, Rasime Sertdemir, Belkıs Akıncı, Filiz Ağca, Damla Ulay, Meral Erdoğan, Aynar Ataş.

İl Delege listesi; Serdar Sandal, Selçuk Ayhan, Yaşar Okuyan, Fatma Akçam, İzzet Akıncı, Nasrettin Akgün, Cemalettin Alper, Hasan Arda, Sezgin Aslan, Mehmet Atik, Zeliha Avar, Şehriban Bakır, Çağlayan Bayram, Nedret Bektaş, Binaili Bingül, Sezai Çelik, Bayram Dabanlı, Mustafa Demir, Erdal Er, Cemal Eroğlu, Servet Fırat, Sezgön Göse, Fatma Hışır, Adem Karcı, Yıldırım Kip, Ali Nuri Köse, Ahmet Küçük, Sertaç Mete, Levent Ölçer, Bahattin Özdemir, Selin Tabazik, Muhharrem Sanır, Hamdi Sönmez, Coşku Şahin, Fıratcan Tan, Ayşe Güneş Taşoğlu, Melahat Teke, Turgay Topal, Ali Musa Türk, Ömer Yılmaz.

PINAR SUSMUŞ’UN LİSTESİ



Yönetim Kurulu Asil Listesi; Hülya Aksoy Devrilen, Zöhre Berk, Zuhal Eroğlu, Kadir Gören, Cemile Hangün, Teoman Karaca, Mehmet Kaya, Kamil Kaygül, Melis Kırıcı, Mahir Mumcu, Tansel Namlıses, Nazire Oktar, Ali İzzet Uğur, Ozan Uludağ, Serkan Yıldırım, Volkan Yıldız.

Yönetim Kurulu Yedek Listesi; Erol Atkın, Zergül Dönmez, Berna Tosun, Dilek Sarıgöz, Savaş Çelik, Semra Akar, Rıza Demirtaş, Muharrem Şahin, Habib Çelik, Sevgi Alkan, Gülben Kulaç, Ekin Deren Sığanık, Fatih Aşçı, Alican Gezgin, Koray Bozefe, Zeynep Varışlı.

İl Delege Listesi; Fatma Ağır Göl, Ramazan Altındiş, Fatma Aytül Çağlar, Dursun Çetinkaya, Nuri Dorukm, Levent Emre, Zekiye Leman Erdoğan, Cemil Ertuğrul, Songül Gök, Ayfer Gündoğan, Melek Gürboğa, Selahattin Güzel, Suna Karabağ, Alper Karaca, Özgür Karakaya, Sermet Kavas, Cahide Kaynakgöz, Kemalettin Keleş, Eşref Kocacık, Rıfat Koçali, Aziz Köksal, Yaşar Kemal Moğultay, F. Feray Nebioğlu, Aydınoğlu, Tanju Odabaş, Yaşar Okuyan, Şengül Ozakalın, Serdar Sandal, Yılmaz Soydaş, Pınar Susmuş, Niyazi Şehitoğlu, Nazlı Selin Tabazik, İsmail Teke, Tolga Tuğcu, Bengül Tüfekci, İrfan Türkköz, Mehmet Uyar, Cansel Yaman, Sultan Yıldırım, Satılmış Yüksel.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 milyon ödüllü PKK'lı Hakkari'de teslim oldu...
1 milyon ödüllü PKK'lı Hakkari'de teslim oldu...
Muğla'da motosiklet domuza çarptı: 2 yaralı
Muğla'da motosiklet domuza çarptı: 2 yaralı