İşte Bayraklı’nın yeni CHP İlçe Başkanı

İşte Bayraklı'nın yeni CHP İlçe Başkanı

Cumhuriyet Halk Partisi bugün Bayraklı’da yeni ilçe başkanını seçmek için delegeleriyle sandık başına gitti. Uzun soluklu geçen seçimde kararsız adaylar, adaylıktan vazgeçenler seçime damga vurdu. Saat 19.00 itibariyle sonuçlar açıkladı ve işte CHP’nin Bayraklı’daki yeni İlçe Başkanı…

21 Aralık 2019 - 19:16 - Güncelleme: 21 Aralık 2019 - 19:37

Didar DEMİRCİ - Bayraklı Havuz Düğün Salonunda geçekleşen CHP Bayraklı Kongresin de delegeler yeni İlçe Başkanını seçti. Pınar Susmuş ve Selçuk Ayhan’ın aday olduğu kongrede Kırmızı ve Mavi listeler yarıştı. Serkan Arda’nın adaylığını açıklayıp ardından geri çekmesi üzerine gergin geçen kongrede yeni ilçe başkanı 211 delege oyuyla Pınar Susmuş oldu.İşte Susmuş’un listesi:

Yönetim Kurulu Asil Listesi;

Hülya Aksoy Devrilen, Zöhre Berk, Zuhal Eroğlu, Kadir Gören, Cemile Hangün, Teoman Karaca, Mehmet Kaya, Kamil Kaygül, Melis Kırıcı, Mahir Mumcu, Tansel Namlıses, Nazire Oktar, Ali İzzet Uğur, Ozan Uludağ, Serkan Yıldırım, Volkan Yıldız.

Yönetim Kurulu Yedek Listesi;

Erol Atkın, Zergül Dönmez, Berna Tosun, Dilek Sarıgöz, Savaş Çelik, Semra Akar, Rıza Demirtaş, Muharrem Şahin, Habib Çelik, Sevgi Alkan, Gülben Kulaç, Ekin Deren Sığanık, Fatih Aşçı, Alican Gezgin, Koray Bozefe, Zeynep Varışlı.

İl Delege Listesi;

Fatma Ağır Göl, Ramazan Altındiş, Fatma Aytül Çağlar, Dursun Çetinkaya, Nuri Dorukm, Levent Emre, Zekiye Leman Erdoğan, Cemil Ertuğrul, Songül Gök, Ayfer Gündoğan, Melek Gürboğa, Selahattin Güzel, Suna Karabağ, Alper Karaca, Özgür Karakaya, Sermet Kavas, Cahide Kaynakgöz, Kemalettin Keleş, Eşref Kocacık, Rıfat Koçali, Aziz Köksal, Yaşar Kemal Moğultay, F. Feray Nebioğlu, Aydınoğlu, Tanju Odabaş, Yaşar Okuyan, Şengül Ozakalın, Serdar Sandal, Yılmaz Soydaş, Pınar Susmuş, Niyazi Şehitoğlu, Nazlı Selin Tabazik, İsmail Teke, Tolga Tuğcu, Bengül Tüfekci, İrfan Türkköz, Mehmet Uyar, Cansel Yaman, Sultan Yıldırım, Satılmış Yüksel.
Selçuk Ayhan ise 172 delege oyuyla seçimi kaybetti.

"AMAZONLAR KAZANDI"

Sonuçların açıklanmasından sonra ilk konuşmayı mevcut İlçe Başkanı  Cemallettin Alper yaptı. Alper, “Kaybeden olmadı herkesi yürekten kutluyorum” dedi.

Alper’den sonra konuşan İlçe Başkan Adayı Selçuk Ayhan, “Değerli arkadaşım ve ekibi kongreyi kazandılar. Öncelikle kendilerini kutluyorum. Hepimizin amacı partimizin iktidara gelmesi için gerekli koşulları sağlamak ve iktidar olmaktır. Seçimi kaybettiğini düşünmesin diğer arkadaşlarım, seçimler kazanılar kaybedilir. Seçimlerden sonra esas olan birlik ve beraberlik içinde devam etmektir. Sevgili Pınar’da bundan sonraki mücadelesine canı gönülden başarılar diliyorum” şeklinde delegelere seslendi.

Kongrenin kazananı ve CHP’nin yeni dönem Bayraklı İlçe Başkanı Pınar Susmuş, sonuçların açıklamasından sonra şu ifadeleri kullandı:

“Bugün büyük bir mücadeleyi başarıyla tamamladık. Kazanan her zamanki gibi Cumhuriyet Halk Partisi oldu. Bugün burada bir tarih yazdık. Amozon’ların başkenti Bayraklı’da… Omuzlarımızda büyük bir yük ben bu sorumluluğu beraber paylaşmaya hazırım partimizi iktidara taşımanın mücadelesini vereceğiz. Hangi listeden olursa olsun tüm partinin üyeleri benim arkadaşımdır, yoldaşımdır. Devrimci direnişçi ruhumuzla Bayraklı’da ilerleyeceğiz. Ben beraber demokrasi mücadelesi verdiğim değerli Selçuk başkanımıza teşekkür ediyorum… Bizim onun tecrübelerine her zaman ihtiyacımız var… Sevgili İlçe Başkanıma en büyük teşekkürüm ona partinin yönetimi için çok büyük mücadele verdi…” 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de organize suç örgütü davası... 38 kişi hakim karşısına çıkacak
İzmir'de organize suç örgütü davası... 38 kişi hakim...
İzmir - Ödemiş yolunda korkunç kaza... 5 kişi yaralandı...
İzmir - Ödemiş yolunda korkunç kaza... 5 kişi yaralandı...