İzmir Barosu Eski Başkanı Avukat Özcan, CHP Genel Merkezi’nde

İzmir Barosu Eski Başkanı Avukat Özcan, CHP Genel Merkezi’nde

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na nezaket ziyaretinde bulunan Aydın Özcan, güncel siyasi konular ve balkanlarla ilişkileri konuştuklarını söyledi.

23 Ekim 2019 - 13:40

İzmir Barosu Eski Başkanı ve 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Adayı olan Avukat Aydın Özcan, Ankara’da Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’ni ziyaret etti.

Avukat Aydın Özcan, ziyarette CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü.

Aydın Özcan görüşmeye ilişkin yaptığı açıklamada, Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile güncel siyasi konulara ilişkin görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi.

CHP’nin 31 Mart seçimlerinde Kılıçdaroğlu liderliğinde büyükşehirlerde önemli bir başarı kazandığını belirten Özcan, bu başarının genel seçimlerde de devam etmesi için bütün partililerin el ele çalışılmaya devam edeceklerini kaydetti.

Özcan, ziyarette dış politika ve Türkiye’nin çevresindeki son gelişmelerle, Barış Pınarı Harekatı’nın da gündeme geldiğini ve bu konuda birlik beraberlik vurgusunda bulunduklarını anlattı.

Avukat Aydın Özcan, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na Balkan ülkeleriyle ilişkiler ve bu ilişkilerin daha da geliştirilebilmesi için yapılabileceklere dair görüşlerini de aktardığını söyledi.

İzmir Barosu Eski Başkanı Avukat Aydın Özcan, ziyarette Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak’la da görüştü.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyükşehir sosyal dayanışmaya 120 milyon harcadı
Büyükşehir sosyal dayanışmaya 120 milyon harcadı
İzmir Büyükşehir encümen ve komisyonlarına kimler seçildi?
İzmir Büyükşehir encümen ve komisyonlarına kimler seçildi?