İzmir’in CHP’li Başkanları Efes Selçuk’ta toplandı

İzmir’in CHP’li Başkanları Efes Selçuk’ta toplandı

İzmir Büyükşehir Belediye CHP İlçe Başkanları Koordinasyon Toplantıları’nın dördüncüsü İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in başkanlığında Efes Selçuk’ta gerçekleşti. Toplantıda 2020 Strateji Planı’na ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.

25 Ocak 2020 - 17:27

Toplantıya, İzmir’in CHP’li Belediye Başkanları, İzmir Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri, Efes Selçuk Belediye Meclis Üyeleri ve bürokratların katıldı. Genel Sekreter Yardımcıları, ESHOT ve İZSU Bürokratları şimdiye kadar yapılan çalışmalarla ilgili genel değerlendirmelerini içeren sunumlarını paylaştı. Ayrıca katılımcılar kentleriyle ilgili görüş alış-verişinde bulundular.


İzmir’in CHP’li belediye başkanlarının bir araya geldiği toplantının önemine dikkat çeken İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Bu toplantılarla ortak çalışma zeminleri yaratma konusunda fırsat yakalamış oluyoruz. Bu toplantılar hepimizi besliyor. Bu toplantılarla çoğalıyor, zenginleşiyoruz. Birbirimizi dinleme konusunda da bir fırsat yakalamış oluyoruz. Birlikteliğimizin güçlenerek devam etmesini diliyor; Efes Selçuk Belediye Başkanımız Filiz Ceritoğlu Sengel’e ev sahipliği için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de Astsubay Üstçavuş kazada yaşamını yitirdi!
İzmir'de Astsubay Üstçavuş kazada yaşamını yitirdi!
İzmir'de 13 yaşındaki çocuk kalp krizinden öldü
İzmir'de 13 yaşındaki çocuk kalp krizinden öldü