Kemalpaşa’da çöp konteynerleri dezenfekte ediliyor

Kemalpaşa’da çöp konteynerleri dezenfekte ediliyor

Kemalpaşa Belediyesi tarafından, kirliliğin ortadan kalkması ve kötü kokuların oluşmaması için çöp konteynerleri yıkanarak, dezenfekte ediliyor.

07 Ağustos 2021 - 14:59

Kemalpaşa Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün ilçedeki çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, belediye bünyesinde bulunan çöp konteynerlerin, yıkama aracında temizlenmesi sırasında yapılan işlemleri takip etti.

BAKTERİ OLUŞUMU ÖNLENİYOR

Kemalpaşa Merkez’deki cadde ve sokaklarda bulunan çöp konteynerlerinin dezenfekte ve temizliğinin sağlanması amacıyla, planlama dahilinde, temizlenerek vatandaşların hizmetine sunuluyor. Çalışmalar kapsamında, ilk olarak yıkama araçlarının içinde dezenfekte edilen çöp konteynerlerinin daha sonra kireçleme yöntemiyle kötü koku ve bakteri oluşumu önleniyor.

1 çöp aracı, 1 yıkama aracı, 6 personelin katıldığı, belediye ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışma ile ilçedeki tüm çöp konteynerlerini yıkama aracında yıkanarak, vatandaşların daha sağlıklı ve kaliteli bir hizmet almasını sağlıyor.

“DAHA TEMİZ BİR KEMALPAŞA İÇİN”

Çöp konteynerlerinin temizlenmesi aşamasında çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Rıdvan Karakayalı, “İlçemizdeki çöp konteynerlerinin düzenli olarak dezenfekte edilmesi halkımızın sağlığı için oldukça önemli. Ekiplerimiz hem görüntü kirliliğini önlemek hem de vatandaşlarımızın sağlığını korumak için çöp konteynerlerini teker teker yıkayarak vatandaşlarımızın kullanımına yeniden sunuyor. Daha temiz bir Kemalpaşa için özveriyle çalışan ekiplerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MARMARİS MEDYA ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ AÇIKLANDI
MARMARİS MEDYA ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ AÇIKLANDI
Kemalpaşa için proje üretecekler
Kemalpaşa için proje üretecekler