Kerem Ali Sürekli’ye yılın il başkanı ödülü

Kerem Ali Sürekli'ye yılın il başkanı ödülü

İzmir Milli Piyango ve Şans Bayileri Odası’nın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü çerçevesinde gerçekleştirilen etkinlikte, AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli'ye yılın il başkanı ödülü verildi.

08 Mart 2021 - 13:27 - Güncelleme: 08 Mart 2021 - 14:35

İzmir Milli Piyango ve Şans Bayileri Odası, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü çerçevesinde bir dizi etkinlik düzenledi. İzmir Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği(İESOB) Konferans salonunun ev sahipliğinde gerçekleştirile etkinlikte oda yönetimi tarafından yılın başarılı idarecileri seçilen birçok kişiye ödül ve belge verildi. AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, Yılın İl Başkanı ödülünü alırken, AK Parti Konak İlçe Başkanı Mehmet Sait Başdaş ise Yılın İlçe Başkanı ödülünün sahibi oldu. AK Partili Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen Yılın İlçe Belediye Başkanı ödülünü aldı ve engelli oda üyesi Asiye Tanboğa’ ya Yılın Kadını ödülünün sahibi oldu.

PAŞA ÇAKMAK: İSTEDİK Kİ İZMİR’DE BELEDİYEDEN BU KATKIYI GÖRELİM

Programın açılışında konuşan İzmir Milli Piyango ve Şans Bayileri Odası Başkanı Paşa Çakmak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolaysıyla tüm kadınların bu özel gününü kutladı. AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli’nin pandemi sürecince esnafın yanında olduğunu belirten Paşa Çakmak, “Pandemi döneminde üyelerimize yardımlar yapıldı. Yaptığımız tüm çağrılara Cumhurbaşkanımızdan hep karşılık bulduk. İstedik ki İzmir’de belediyeden bu katkıyı görelim. Bu sıkıntı zamanda çalışmalarımızı topluma faydalı olması gerekir. Sanayisi büyük ülkeler bile şu anda sıkıntılar yaşamaktadır. Bize verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.


KEREM ALİ SÜREKLİ: ŞİDDETE KARŞI SIFIR TOLERANS İLKESİNİ BENİMSEDİK

8 Mart Dünya Çalışan Kadınlar Günü’nün çok anlamlı bir gün olduğunu değinen AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, “Kadınlar insan biz insanoğlu, kadın toplumun temel unsurudur. Son günlerde üzülerek izliyoruz ki kadına şiddet, kadın cinayetlerinde artış gözlemliyoruz. Bu konuda çok dikkatli olmalıyız. Bizler gerekli tüm tedbirleri aldık ve şiddete karşı sıfır tolerans ilkesini benimsedik. İktidara geldiğimizden beri kadının statüsünün düzenlemesi içi birçok düzenleme yaptık. Bu tablo ile mücadelemiz kararlılıkla artarak sürecek. Toplumun tüm kesimlerini desteğini bekliyoruz. Kadına şiddet konusunda sıfır tolerans konusunda çalışmalarımızı ve toplumsal farkındalığı yapacağız. Alınması gereken önlem, çıkarılması gereken yasalar varsa her an düzenleme yapabiliriz. Mücadelemiz sonuna kadar sürecek. Kadınları daha güvenli yaşaması, emeklerini haklarının verilmesi için aralıksız çalışmalara devam edeceğiz. Şehitlerimizin annelerinin anneler gününü kutluyorum. Diyarbakır annelerinin gününü kutluyorum, gazilerinin eşlerinin gününü kutluyorum, toplumda gece gündüz demeden çalışan emekçi kadınların gününü kutluyorum. Hak ettiklerini almaları için de sonuna kadar üzerimize düşeni yapacağız” diye konuştu.

ZEKERİYA MUTLU: SADACE BİR GÜN DEĞİL…

8 Mart Dünya Çalışan Kadınlar Günü’nün sadece bir gün değil her gün kutlanması gerektiğini vurgulayan İESOB Başkanı Zekeriya Mutlu, “Türkiye nüfusunun yarısı kadınlardan yarısı erkelerden oluşuyor. Hem nüfusun eşit olduğu hem de hayatımızın da beklide yarısından fazlasını oluşturan kadınların gününü her zaman kutlamak gerektiğini düşünüyorum. Hayatı beraber paylaştığımız kadınlarımızın 8 Mart Dünya Çalışan Kadınlar Günü kutlu olsun” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de feci kaza! 1 kişi hayatını kaybetti!
İzmir'de feci kaza! 1 kişi hayatını kaybetti!
İzmir'de cinayet şüphelisi 20 yıl sonra yakalandı
İzmir'de cinayet şüphelisi 20 yıl sonra yakalandı