KINALI KUZULAR ASKERE UĞURLANDI 

KINALI KUZULAR ASKERE UĞURLANDI 

Kuşadası Belediyesi, vatani görevlerini yapmak için askere gidecek gençleri yalnız bırakmadı. Güzelçamlı Mahallesi'ndeki uğurlama programına katılan Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan, asker adaylarına hayırlı tezkereler diledi.

16 Şubat 2020 - 18:03

Kuşadası Belediyesi, vatani görevini yerine getirmeye hazırlanan gençleri asker uğurlama töreninde bir araya getirdi. Güzelçamlı Düğün ve Toplantı Salonu'nda düzenlenen moral ve motivasyon programına Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan da katıldı. Yemeklerin yendiği, kınaların yakıldığı, halayların çekildiği törende Başkan Yardımcısı Turan, Peygamber ocağına katılacak gençlerin ailelerine evlatlarının sağ salim görevlerini tamamlayıp kendilerine kavuşmaları dileğinde bulundu.

"HAYATA BAKIŞ AÇINIZ DEĞİŞECEK"

Askerlik vazifesinin Türkiye'deki en kutsal görevlerden biri olduğunu belirten Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan, "Askerliği sadece nöbet tutmak, silah kullanmayı öğrenmek olarak düşünmeyin. Birliklerinizde alacağınız eğitim sizlere sorumluluk bilincinin ne olduğunu öğretecek. Askerden sonra hayata bakış açınız değişecek. Hepinize hayırlı tezkereler diliyorum" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Siz sağlıkla kalın; biz 24 saat görevdeyiz
Siz sağlıkla kalın; biz 24 saat görevdeyiz
Özel bankalar krizin yükünü paylaşmakta gönülsüz!
Özel bankalar krizin yükünü paylaşmakta gönülsüz!