Kiraz parti gençliği için yeniden aday

Kiraz parti gençliği için yeniden aday

CHP Kiraz’da tamamlanan ilçe kongresinin ardından 6 Şubat’ta yapılacak Gençlik Kolları Olağan Kongresi için Serkan Barut, yeniden aday olduğunu açıkladı.

22 Ocak 2020 - 13:30

Didar DEMİRCİ - Cumhuriyet Halk Partisi İzmir’de delege seçimlerini ve ilçe başkanlık seçimleri başkanlık seçimlerini tek tek tamamlayarak partinin yönetim kadrolarını yenilemeye devam ediyor. Bu doğrultuda CHP İzmir’de seçim yarışı tam gaz devam ediyor.


6 Şubat Perşembe günü yapılacak Kiraz Gençlik Kolları Olağan Kongresinde yeniden aday olacağını duyuran Serkan Barut, şu açıklamaları yaptı:

“Atatürk’ün izinden ilerleyen daima doğrunun yanında ilerleyen bizler Cumhuriyet Halk Partisi’nin genç neferleri ne olursa olsun her zaman partimizin yanında ve destekçisi olduk. Genel ve Yerel seçimlerde elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışarak partimizi bir adım nasıl ileriye taşırız anlayışı ile ilerledik. Menfaat gözetmeksizin her zaman partimizin bayrağını salladığımız Gençlik Örgütümüzle birlikte güzel etkinliklerin altına imzamızı attık. Kendilerine ayrıca saygılarımı şükranlarımı sunuyorum.

06.02.2020 tarihinde gerçekleşecek olan Gençlik Kolları Olağan Kongresinde PARTİMİN bir adım daha ileriye gitmesi için Cumhuriyet Halk Partisinin Bayrağının Yerelde ve Genelde Dalgalanması adına ADAY OLMA karına varmış bulunmaktayım. Gençlik Kolları Olağan Kongresinde aday çıkacak Genç arkadaşlarıma bu süreçte başarılar dilerim.

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları olarak her zaman bir adım ileriye yönetimim ve genç arkadaşlarımızla birlikte durmadan, yorulmadan çalışacağımıza cani gönülden inanıyorum ve sözünü veriyorum.

Emeğin kutsal bir değer olduğu anlatılmadıkça; insanlık için, toplum için emek harcanması gerektiği ruhlara yerleştirilmedikçe geleceğimiz karanlıktır.

Saygılarımı şükranlarımı sunuyorum.”

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kuşadası'ndan tarımsal kalkınma atağı... Hedef kendi kendine yeten kent olmak...
Kuşadası'ndan tarımsal kalkınma atağı... Hedef kendi kendine...
Süt kuzularına Dünya Süt Gününde özel hediyeler
Süt kuzularına Dünya Süt Gününde özel hediyeler