KIZILAY ÇATISI ALTINDA PAKET DAĞITIMINA TEPKİ

KIZILAY ÇATISI ALTINDA PAKET DAĞITIMINA TEPKİ

Kurban Bayramı yardımlarını Kızılay Derneği üzerinden yapan AK parti İlçe Başkanı Selim Girbiyanoğlu'na sosyal paylaşım sayfalarından tepki yağdı. Vatandaşlar, yaptıkları paylaşımlarında Kızılay Derneğini bu tür önemli günlerde siyasi malzeme olarak kullanan AK Parti İlçe Başkanı ve yöneticilerine tepkilerini dile getirdiler.

04 Ağustos 2020 - 16:03

AK Parti İlçe Teşkilatı, Kızılay Derneği çatısı altında Kurban Bayramına bir gün kala ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım paketi dağıttı. Yardım Paketlerini AK Parti İlçe Başkanı Selim Girbiyanoğlu, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile birlikte dağıttı. Kızılay çatısı altında toplanan yardım paketlerini beraberindeki partilileri ile birlikte bizzat vatandaşın ev ve işyerine giderek takdim eden AK Parti İlçe Başkanı Selim Girbiyanoğlu, aynı zamanda vatandaşların da bayramını kutladı. Yardım dağıtımının ardından kendi sosyal hesapları üzerinden paylaşım yapan Girbiyanoğlu, şu ifadeleri kullandı: "Türkiye’de ve dünyada, insani yardım hizmeti denince akla ilk gelen kuruluşların başında yer alan ve gururumuz olan Türk Kızılayı’mıza, müstesna günlerden olan bu güzel Arefe Gününde, ilçemizde yaptığı bu değerli çalışma için çok teşekkür ediyorum. Emeklerinize, yüreğinize sağlık."

Kızılay Derneğinde toplanan Kurban Bayramı yardımlarını organizasyon yaparak; partisinin yönetim kurulu üyesi arkadaşları ile birlikte ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştıran Girbiyanoğlu'na; Kızılay üzerinden yapılan siyaset  nedeniyle ilçe kamuoyunda tepki yağdı. Bir yardım kuruluşu olan Kızılay'ın AK partinin arka bahçesi olarak kullanılmasına tepki gösteren bazı vatandalar, paylaşımlarında şu ifadelere yer verdiler: "Kızılay çatısı altında yardım dağıtılıyor. Kızılay Derneğini AK Partinin arka bahçesi yapmışlar yazık, çok yazık…"

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de kardeş kavgasında kan aktı!
İzmir'de kardeş kavgasında kan aktı!
İzmir'de feci kaza! 2'si çocuk 3 kişi yaralandı
İzmir'de feci kaza! 2'si çocuk 3 kişi yaralandı