Kızılay İzmir’den çocuklar için yardım kampanyası

Kızılay İzmir'den çocuklar için yardım kampanyası

Türk Kızılay İzmir Şubesi, ihtiyaç sahibi çocuklara giyecek, oyuncak ve ayakkabı yardımı ulaştırmayı hedefleyen “Onun Mutluluğu Projesi” için yardım kampanyası düzenledi.

14 Mayıs 2021 - 10:11

Toprak Kardeşler, Türk Kızılay İzmir ve İzmir Bakırçay üniversitesi Genç Kızılay Topluluğu tarafından düzenlenen yardım kampanyası için Türk Kızılay İzmir Şubesinde gönüllülere ve çocuklara çevrimiçi konser verdi. Çocukları eğlendirirken “Onun Mutluluğu Projesi” ile daha fazla ihtiyaç sahibi çocuğa ulaşmak için yardım da toplandı. Kampanyaya şarkıcı Burak Ömer Toprak ve Erdal Toprak’da ( Toprak Kardeşler) destek verdi.

İzmir Bakırçay Üniversitesi Genç Kızılay Topluluğu Başkanı Batuhan Mutlu: “İzmir Bakırçay Üniversitesi olarak “Onun Mutluluğu Projesi” kapsamında ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmak için Toprak Kardeşler ile birlikte bir bağış kampanyası başlattık. Başlattığımız yardım kampanyasıyla yaklaşık 100 çocuğa ulaşabilecek miktarda bağış topladık. Gelen bağışlarla çocuklara tişört, şort, oyuncak ve ayakkabı almayı hedefliyoruz.” dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Memleket Partisi İzmir, Menemen'de Uğur Mumcu'yu andı
Memleket Partisi İzmir, Menemen'de Uğur Mumcu'yu andı
AK Parti İzmir İl Başkanlığı da Kabaş için suç duyurusu yaptı!
AK Parti İzmir İl Başkanlığı da Kabaş için suç duyurusu...