Konak’ta seçimin son gününden sonuçlar!

Konak'ta seçimin son gününden sonuçlar!

CHP Mahalle delege seçimlerinin son gününde sonuçlar gelmeye başladı. Konak’ta Anadolu, Atamer, Boğaziçi, Çankaya, Çınartepe, Emirsultan, Ferahlı, İsmetpaşa, Kılıçreis, Lale, Mehtap, Millet, Murat ve Saygı, Kemalreis mahallelerinde sandık kuruldu.

01 Aralık 2019 - 17:25 - Güncelleme: 02 Aralık 2019 - 10:20

Konak'ta son delege seçimi günü tamamlanmaya başladı. İşte sonuçlar…

Boğaziçi’nde kırmızı liste kazandı

Sandıkta kırmızı ve beyaz listelerin yarıştığı seçimi kırmızı liste kazandı. Yaşar Çavdan, Yusuf Polatkıran, Birol Özkardeşler, Hasan Sır ve Murat Polatkıran delege seçildi.

Ferahlı delegelerini seçti

Ferahlı'da seçime tek listeyle gidildi. Beyaz listeden Ersoy Kubilay, Sibel Hür, Mert Korkmaz, Adnan Hatıl, Murat Aksakal, Gizem Karayağız delege seçildi.

Kemalreis'te o isimler delege oldu

Kemalreis'te de tek listeyle sandığa gidildi. Beyaz listenin oylandığı seçim sonunda Oktay Sillelioğlu, Hüseyin Bilgiç, Hatice Ural, Gülseren Beşik ve Tülün As delege oldu.

Anadolu'da 3 delege için iki listeli yarışta kazanan kırmızı

Anadolu Mahallesi’nde 3 delege için iki liste yarıştı. Kırmızı ve mavi rekabetinin yaşandığı mahallede kazanan kırmızı liste oldu. Delegeler ise şöyle; Fatih Bağcı, Fatma Köprülü ve Yiğit Demirli. Seçim 27’ye 25 bitti.

Mehtap'ta sandığın rengi mavi!

Mehtap Mahallesi'nde sandığa çift listeyle gidildi. Seçimde mavi ve beyaz listeler yarıştı. Seçimi mavi liste kazanırken şu isimler delege seçildi: Özgür Kurt, Naciye Aydemir, Haliscan Kalkan, Mustafa Gökçebinar

Konak Saygı Mahallesi’nde de çift listeli bir yarış yaşandı mavi ve kırmızının yarıştığı sandıkta kazanan mavi liste oldu. 5 delegesi bulunan mahalleden delege seçilen isimler şöyle; Metin Çiçek, Zöhre Gül Turan, Baddal Bingöl, Hakan Koblay, İbrahim Bulut.

Konak Lale Mahallesi’nde sandığa liste ile gidildi. Delege olan isimler şöyle; Mustafa Sağlam, Okan Demirci, Halil Kara.

1 delege için 2 liste yarıştı

Emirsultan Mahallesi'nde 1 delege için 2 liste yarıştı. Beyaz listeden Tolga Küleş delege oldu.

Murat Mahallesi'nde turuncu-beyaz rekabetinde kazanan beyaz oldu

Murat Mahallesi’nde sandığa çift listeyle gidildi. 5 delegenin seçileceği mahalle sandığında turuncu ve beyaz listeler yarıştı. Kazanan 72’ye 25 beyaz liste oldu.

Beyaz listede; Çetin Altun, Murat Kurt, Volkan Özdamar, Çetin Kaya, Hakan İpekçi delege seçildi.

İsmet Paşa'da sandık mavi-beyaz yarıştı beyaz kazandı

İsmetpaşa Mahallesi'nde sandığa çift listeyle gidildi. Seçimin galibi beyaz liste oldu.  Beyaz listeden Ali Dağ, Hasan Sarıgül, Deniz Gökdoğan, Murat Koca, Gülsüm Bulut delege seçildi.

Çankaya’da Eski Başkan Yılmaz kazandı

15 delegenin seçileceği sandıkta iki listede de önemli isimler yer aldı. Mavi listede başı İlçe Eski Başkanı Ali Yılmaz çekerken, turuncu listede Konak'ın eski belediye başkanlarından Sema Pekdaş ve Muzaffer Tunçağ ile İzmir Eski Milletvekili Mehmet Ali Susam yer aldı. Seçimi 72’ye 35 mavi liste kazandı.

Delege olan isimler şöyle; Ali Yılmaz, Neşe Şermetli, Mehmet Naim Kul, Sırriye Gül Eşit, Fahriye Elmas, Birsen Akbulut, Hicran Kırkıp, Doğan Ün, Selahattin Gürsoy, Hüseyin Düzalan, Musafa Leven Aşçıoğlu, Mustafa Göl, Handan Kavalar, Raşit Özer, Zeynel Duman

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Otomobilde tabancayla vurulan şahıs yol kenarına bırakıldı
Otomobilde tabancayla vurulan şahıs yol kenarına bırakıldı
Son 24 saat... 839 yeni tanı... 25 vefat... 989 iyileşen...
Son 24 saat... 839 yeni tanı... 25 vefat... 989 iyileşen...