Küçükoğullarından birlik beraberlik vurgusu

Küçükoğullarından birlik beraberlik vurgusu

CHP Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu'nun istifasının ardından koltuğa oturan Akın Küçükoğullarından, “Yönetim Kurulumuz olduğu gibi aynı yerde duruyor. Değişen bir şey yok. Sadece biraz daha çok çalışacağız” dedi.

18 Kasım 2021 - 14:03 - Güncelleme: 18 Kasım 2021 - 14:14

Çiğdem CANPOLAT / ÖNCÜŞEHİR - İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu’nun yaşanan ses kaydı krizi ile istifasının ardından ilçe yönetiminin kendi arasında yaptığı seçimle CHP Konak İlçe Başkanlığı koltuğuna Akın Küçükoğullarından oturdu. Küçükoğullarından yaşanan gelişmeler ve yeni döneme dair açıklamalarda bulundu.

“BENİM GÖREVİM BURADA AĞABEYLİK YAPMAK”

Tek amacının Cumhuriyet Halk Partisini iktidarda görmek olduğunu dile getiren Başkan Küçükoğullarından, “Bu saatten sonra benim milletvekilliği, meclis üyeliği gibi hiçbir ihtiyacım yok. Onun için ben buraya ağabeylik yapmaya, örgütümüzü toplamaya geldim. İktidara yürüyoruz. O yüzden benim görevim burada ağabeylik yapmaktır” ifadelerini kullandı.

“OLAYIN ÇOK BÜYÜTÜLDÜĞÜNÜ DÜŞÜNÜYORUM”

Eski İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu’nun yaşadığı duruma çok üzüldüğünü belirten Küçükoğullarından, “Olayın çok büyütüldüğünü düşünüyorum. Baba bile evladına küfrediyor. Baba ne yapmış; yolsuzluk mu yapmış, tacizcilik mi yapmış? Bu olayı artık büyütmeyelim, kapatalım gitsin. Ben bu duruma çok üzülüyorum” şeklinde konuştu.

“DEĞİŞEN BİR ŞEY YOK”

Gruşçu’nun başarılı ilçe başkandan birisi olduğunu ifade eden Küçükoğullarından, “Çağrı Başkanın projelerini devam ettirmek istiyoruz. Zaten beraber yapıyorduk. Bizim de ek olarak birkaç projemiz olacak. Yönetim Kurulumuz olduğu gibi aynı yerde duruyor. Değişen bir şey yok. Sadece biraz daha çok çalışacağız” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de korkutan yangın! Dumanlar gökyüzünü kapladı
İzmir'de korkutan yangın! Dumanlar gökyüzünü kapladı
Yücel’den Nasır’a gönderme: Bunlar reklam kokan hareketler!
Yücel’den Nasır’a gönderme: Bunlar reklam kokan hareketler!