La Bonita, rezidanstan sonra Suite’iyle de çok sevildi

La Bonita, rezidanstan sonra Suite’iyle de çok sevildi

Çiğli'de gerçekleştirdiği toplu konut projesi La Bonita Recidence ile büyük ilgi toplayan Erişen İnşaat, bu kez La Bonita Suite için kolları sıvadı. 3 ay önce temeli atılan La Bonita Suit’in yüzde 60 inşaat bitmeden satıldı.

15 Şubat 2021 - 13:34

1995'den beri İzmir'de faaliyet gösteren Erişen İnşaat, Çiğli'ye sembol yapılar kazandırmaya devam ediyor. Daha önce gerçekleştirdiği rezidans konseptli toplu konut projesi La Bonita Recidence ile büyük beğeni toplayan Erişen İnşaat, şimdi de beyaz yakalıların konut ve yaşam alanı ihtiyaçlarını hedefleyen La Bonita Suite ile ilçeye değer katmaya devam ediyor. Erişen İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mimar Caner Yılmaz, yaklaşık 3 ay önce temelini attıkları ve 180 bağımsız bölümden oluşan La Bonita Suite’i 10 ay içinde tamamlamayı planladıklarını belirterek, “Projemiz çok değerli bir lokasyonda yer alıyor. Çiğli Mektebim Kolejinin hemen arkasında, İZBAN istasyonunun hemen bitişiğinde ve Katip Çelebi Üniversitesine yürüme mesafesindeki La Bonita Suite projemiz, buradaki ilk projemiz gibi yine büyük ilgi gördü. İnşaatın henüz 3. Ayında projenin yüzde 60’ı satıldı. 2018 yılında yürürlüğe giren son deprem yönetmeliğine uygun olarak projelendiren La Bonita Suite, geniş sosyal donatı alanlarıyla da kaliteli bir yaşam alanı sunuyor” dedi.

172 DAİRE VAR

Projede 7 ticari bölümün yanı sıra 14 tanesi 2+1, diğerleri 1+1 olmak üzere 172 dairenin yer aldığını hatırlatan Yılmaz, “1+1 dairelerimizin net kullanım alanı 42 metrekaredir. Brüt alanına baktığımızda ise 80 metrekareye kadar çıkabiliyor. 2+1 dairelerimiz ise 72 metrekare net kullanım alanına sahiptir” dedi.

ÇİĞLİ’NİN YENİ BULUŞMA ALANI

La Bonita Suite projesindeki 7 ticari bölümün tamamen kafe ve restoranlara ayrıldığını da ifade eden Caner Yılmaz, “Ailelerin akşamları çıkıp, Çiğli’nin bu yeni modern yaşam bölgesinde hoşça vakit geçirebileceği konsept tasarlandı. La Bonita ile bu bölge gerçekten değerlendi ve çok yakın zamanda Çiğli’nin cazibe merkezlerinden birine dönüşeceğini biliyoruz. Gerek buradaki ilk projemizden daire alanlar gerekse La Bonita Suite’e yatırım yapanlar, kazançlı çıkıyor. Projelerimize olan ilgi de zaten bu karlılığı açıklıyor” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kızını taciz eden adamı öldürmüştü! Tahliye edildi
Kızını taciz eden adamı öldürmüştü! Tahliye edildi
İZBAN’da intihar!
İZBAN’da intihar!