Millet İttifakı’nda ‘Kiraz’ çatlağı! Kırkpınar’dan...

Millet İttifakı’nda ‘Kiraz’ çatlağı! Kırkpınar’dan “Kiraz onurumuzdur” çıkışı

Beydağ Birlik ve Danışma Toplantısı’nda konuşan Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, 'Salim kardeşimiz olsa Kiraz'da bayrağımızı dalgalandırırdık” söylemi tartışmalara neden oldu. Eriş’in açıklaması sonrası İYİ Parti Beydağ İlçe Başkanı Yasin Kımız salonu terk etti. İYİ Parti İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar ise konuyla ilgili, “İttifakın ruhunu yaşatmak ve taşımak yalnızca bize düşerse o zaman yük olur” ifadelerini kullandı.

18 Eylül 2021 - 12:30

ÖNCÜŞEHİR – CHP ve İYİ Parti’den isimlerin katıldığı Beydağ Birlik ve Dayanışma toplantısı, Millet İttifakı arasında krize neden oldu.

Toplantıda konuşan Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, “Salim kardeşimiz aday olsaydı Kiraz'da bayrağımızı dalgalandırırdık" sözleri sonrası İYİ Parti İlçe Başkanı Yasin Kımız’ın salonu terk ettiği iddia edildi.

KIRKPINAR: “KİRAZ” ONURUMUZDUR

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamada bulunan İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar ise, "Aradan geçen otuz aydan sonra sarf ettiğiniz sözlere dikkat edeceksiniz. İttifakın ruhunu yaşatmak ve taşımak yalnızca bize düşerse o zaman yük olur. “KİRAZ” onurumuzdur" dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP'li belediyeler gençlerimizi tarikat ve cemaat yurtlarına terk edemez!
CHP'li belediyeler gençlerimizi tarikat ve cemaat yurtlarına terk...
İzmir'de korkutan yangın! Dumanlar gökyüzünü kapladı
İzmir'de korkutan yangın! Dumanlar gökyüzünü kapladı