Muharrem İnce’nin partisinin ilk sloganı belli oldu!

Muharrem İnce'nin partisinin ilk sloganı belli oldu!

Muharrem İnce, katıldığı bir ilk sloganlarının 'MAVİ' olduğunu açıkladı. İnce, MAVİ'nin açılımını "Memleket, Adalet, Vicdan ve İş'in baş harfleri" olarak tanımladı.

04 Mart 2021 - 09:35 - Güncelleme: 04 Mart 2021 - 09:40

CHP'den ayrılarak Memleket Hareketi'ni başlatan ardından bu hareketi siyasi partiye dönüştürmek için çalışmalara hız veren Muharrem İnce, katıldığı bir televizyon programında partisinin ilk sloganını da açıkladı. Memleket Hareketi için sloganlarının 'MAVİ' olduğunu kaydeden Muharrem İnce, sloganının tanımını da anlattı. İnce, MAVİ'nin açılımının "Memleket, Adalet, Vicdan ve İş'in baş harfleri" olduğunu söyledi.

“45 GÜN İÇİNDE AÇIKLARIZ”

Parti binasının bitimini 19 Mayıs olarak planladıklarını ancak daha erken tamamlanacağını söyleyen İnce, “Parti genel merkezinde detayları açıklamak istiyoruz. 45 gün içinde açıklarız. Önce genel merkezi tamamlayacağız. Nisan ayı içerisinde yaparız" dedi.

“YÜZDE 49'A RAZI DEĞİLİZ”

Parti olarak hedeflerinden de bahseden İnce, " Yüzde 49'a razı değiliz. Yüzde 50+1 almak için çalışacağız. Bugün Türkiye'de kararsızlar yüzde 30'a gelmişse ortada ciddi bir sorun var ve yeni bir ihtiyaç var demektir” ifadelerini kullandı.

İnce ayrıca CHP’den eski yeni birçok ismin partiye katılabileceğini açıkladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
15 Nisan koronavirüs tablosu açıklandı
15 Nisan koronavirüs tablosu açıklandı
Pankartlar vinçle söküldü… CHP'li isimlerden sert tepki!
Pankartlar vinçle söküldü… CHP'li isimlerden sert tepki!