Narlıdere Belediyesi’nden esnafa can suyu

Narlıdere Belediyesi’nden esnafa can suyu

Narlıdere Belediyesi, koronavirüs salgını nedeniyle kepenk kapatan esnafa can suyu vermek için harekete geçti. Narlıdere Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile yapılan işbirliği gereği, kapalı olan işletmelerde çalışan yaklaşık 500 kişiye gıda kolisi dağıtılacağı belirtildi. Başkan Ali Engin “Bu zorlu süreçte esnafımızın ve çalışanlarımızın yanındayız” dedi.

01 Mayıs 2020 - 14:10

GIDA KOLİSİ DAĞITILACAK

Narlıdere Belediyesi ile Narlıdere Esnaf ve Sanatkarlar Odası, koronavirüs salgını nedeniyle kepenk kapatan esnafa can suyu olmak için harekete geçti. Yapılan işbirliği kapsamında, salgın nedeniyle kapanan işletmelerde çalışan yaklaşık 500 kişiye gıda ve erzak kolisi dağıtımı yapılacağı belirtildi. Bu zorlu süreçte, mağdur olan çalışanların bir nebze de olsa yaralarının sarılmasının hedeflendiği dile getirildi.

“MAĞDURİYETİ GİDERECEĞİZ”

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Salgın sürecinde kepenklerin kapatılması, en çok da küçük esnafı vurdu. Günlük kazanç ile evine ekmek götüren yüzlerce vatandaşımız mağdur oldu. Bu mağduriyeti gidermek adına Esnaf Odamızla işbirliği yaptık. Tespit ettiğimiz arkadaşlarımıza erzak desteğinde bulunacağız. Bu beladan en kısa sürede kurtulmayı diliyoruz” dedi.

“TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Narlıdere Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Gelve “İşletmelerin kapanması ile geçim sıkıntısı yaşayan vatandaşlarımıza bir nebze de olsa katkıda bulunmak adına yapılmış güzel bir işbirliği oldu. Başta Belediye Başkanımız Ali Engin olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aşı olan 10 'ağır hasta' yaşamını yitirdi
Aşı olan 10 'ağır hasta' yaşamını yitirdi
İzmir'den kar manzaraları; nerelere yağdı?
İzmir'den kar manzaraları; nerelere yağdı?