Neslican Tay’ın ölümü Türkiye’yi yasa boğdu!

Neslican Tay'ın ölümü Türkiye'yi yasa boğdu!

Sol bacağının kesilmesine neden olan kansere karşı verdiği savaş ve yaşama sıkı sıkıya tutunmasıyla gündem olan ve milyonların sevgisini kazanan Neslican Tay’ın ölümü Türkiye’yi yasa boğdu.

21 Eylül 2019 - 13:18 - Güncelleme: 21 Eylül 2019 - 16:54

Didar DEMİRCİ - Daha önce 3 kez kanseri yenen ve 4’üncü defa kansere yakalanan Neslican Tay, kansere karşı verdiği mücadele ve yaşama sevinciyle insanlara örnek olmuş ve milyonların kalbinde taht kurmuştu. Dün akşam saatlerinde İstanbul’da yoğun bakımda kaldığı özel hastanede hayata gözlerini yuman Tay için sosyal medyadan mesaj yağdı.

Ünlü isimlerden ve siyasiler Neslican Tay için sosyal medyadan üzüntülerini dile getirdiler.HALUK LEVENT SOSYAL MEDYA PROFİLİNİ DEĞİŞTİRDİ!

Neslican Tay’ın yoğun bakıma kaldırıldığı günden beri yanında olan ve Tay’ın sağlık durumunu paylaşan Haluk Levent, Neslican Tay’ın ölümü üzerine sosyal medya profiline, Neslican Tay’la olan fotoğrafını koydu ve son durum hakkında bilgi verdi.


Haluk Levent, Neslican Tay’ın ölümü üzerine haksız yorum yapan insanlara karşı tepkisini dile getirdikten sonraki paylaşımında Neslican Tay'ın cenazesi hakkında bilgi verdi.


 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyükşehir sosyal dayanışmaya 120 milyon harcadı
Büyükşehir sosyal dayanışmaya 120 milyon harcadı
İzmir Büyükşehir encümen ve komisyonlarına kimler seçildi?
İzmir Büyükşehir encümen ve komisyonlarına kimler seçildi?