Sağlık Bakanlığından önce korona virüs aşılarını BİM mi...

Sağlık Bakanlığından önce korona virüs aşılarını BİM mi dağıtacak? 

Sosyal medyada BİM'e ait olduğu iddiası ile paylaşılan bir reklam filmi çok konuşulacak gibi... Sağlık Bakanlığının Çin'den aldığı aşılar daha Türkiye'ye giriş yapmadan söz konusu reklam filminde 'Alman aşısı Ffizer/Biontech'in 29.95'e, Amerika'dan ithal moderna aşısının 39,90, Çin aşısı Sinovac'ın ise 14.90 TL'den satışa sunulacağı' duyuruluyor.

29 Aralık 2020 - 22:48 - Güncelleme: 29 Aralık 2020 - 22:56

Sosyal medya bu reklamı konuşuyor. Türkiye'nin ilk alım sözleşmesi yaptığı Çin aşısı Sinovac'ın Türkiye'ye 30 Aralık Çarşamba günü gelmesi ve 2 hafta sonra da Sağlık Bakanlığı tarafından uygulanması beklenirken; sosyal medyada BİM mağazalarına ait olduğu iddia edilen bir reklam filmi paylaşıma girdi. 
Sosyal medyada yoğun bir şekilde paylaşılan bu reklam filminde, "Bu zalı BİM'de Alman mucizesi Alman aşısı Ffizer/Biontech korona virüs aşısı  Biontech 29.95 kuruş, Amerika'dan ithal moderna korona virüs aşısı 39,90, Çin menşeili korona virüs aşısı Sinovac ise 14.90 kuruş" şeklinde anons yapılıyor. 
Espiri amaçlı hazırlandığı sanılan ve sosyal medyada yaygın bir şekilde paylaşılan sözkonusu reklam filmine yönelik BİM Mağazalarından ise henüz bir açıklama yapılmadı. 

İşte o reklam filmi:

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kavgayı ayırmak isteyen akademisyen canından oldu!
Kavgayı ayırmak isteyen akademisyen canından oldu!
İzmir'de uyuşturucu operasyonu! 10 şüpheli yakalandı
İzmir'de uyuşturucu operasyonu! 10 şüpheli yakalandı