Sengel’den Akşener’e ziyaret

Sengel’den Akşener’e ziyaret

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Ankara’da İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret etti.

04 Şubat 2021 - 14:59

ÖNCÜŞEHİR - Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Sengel, Ankara’daki ziyaretlerine İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile devam etti. Sengel, Akşener’e yaptığı ziyaretten o anları sosyal medya hesabından, bu sözleriyle paylaştı:

“İyi Parti Genel Başkanı Sn. Meral Akşener’e nazik ev sahipliği ve yerelden genele öğretici sohbetleri için teşekkür ederim."

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="tr" dir="ltr">İyi Parti Genel Başkanı Sn. Meral Akşener’e nazik ev sahipliği ve yerelden genele öğretici sohbetleri için teşekkür ederim. <a href="https://twitter.com/meral_aksener?ref_src=twsrc%5Etfw">@meral_aksener</a> <a href="https://t.co/aHBAMvHVYv">pic.twitter.com/aHBAMvHVYv</a></p>&mdash; Filiz Ceritoğlu Sengel (@filizceritoglu) <a href="https://twitter.com/filizceritoglu/status/1357277485348569088?ref_src=twsrc%5Etfw">February 4, 2021</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Memleket Partisi İzmir, Menemen'de Uğur Mumcu'yu andı
Memleket Partisi İzmir, Menemen'de Uğur Mumcu'yu andı
AK Parti İzmir İl Başkanlığı da Kabaş için suç duyurusu yaptı!
AK Parti İzmir İl Başkanlığı da Kabaş için suç duyurusu...