Sengel’den Akşener’e ziyaret

Sengel’den Akşener’e ziyaret

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Ankara’da İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret etti.

04 Şubat 2021 - 14:59

ÖNCÜŞEHİR - Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Sengel, Ankara’daki ziyaretlerine İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile devam etti. Sengel, Akşener’e yaptığı ziyaretten o anları sosyal medya hesabından, bu sözleriyle paylaştı:

“İyi Parti Genel Başkanı Sn. Meral Akşener’e nazik ev sahipliği ve yerelden genele öğretici sohbetleri için teşekkür ederim."

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="tr" dir="ltr">İyi Parti Genel Başkanı Sn. Meral Akşener’e nazik ev sahipliği ve yerelden genele öğretici sohbetleri için teşekkür ederim. <a href="https://twitter.com/meral_aksener?ref_src=twsrc%5Etfw">@meral_aksener</a> <a href="https://t.co/aHBAMvHVYv">pic.twitter.com/aHBAMvHVYv</a></p>&mdash; Filiz Ceritoğlu Sengel (@filizceritoglu) <a href="https://twitter.com/filizceritoglu/status/1357277485348569088?ref_src=twsrc%5Etfw">February 4, 2021</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir’de gevrek, boyoz ve poğaça fiyatlarına zam!
İzmir’de gevrek, boyoz ve poğaça fiyatlarına zam!
AK Parti’den 30 Ekim’de ‘olağanüstü meclis’ önerisi
AK Parti’den 30 Ekim’de ‘olağanüstü meclis’ önerisi