Tarım Zirvesi’nde Kılıçdaroğlu’ndan Menderes Standına...

Tarım Zirvesi’nde Kılıçdaroğlu’ndan Menderes Standına Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi tarafından düzenlenen Tarım Zirrvesi’nde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Menderes standını ziyaret etti, ilçedeki ürünlerle ilgili bilgi aldı.

30 Eylül 2021 - 14:15

İstanbul’da düzenlenen CHP’li Belediyeler Tarımsal Kalkınma Zirvesi’ne katılan Menderes Belediyesi standını CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ziyaret etti. Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar’dan ilçeye özgü ürünler hakkında bilgi alan Kılıçdaroğlu’na Menderes Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi ve Gümüldür Gümöz Mandarin Kadın Girişimci Üretim ve İşletme Kooperatifi tarafından üretilen ürünler ikram edildi. İlçeye özgü ürünler Kılıçdaroğlu’ndan tam not aldı.

Bereketi artıracağız

Zirvenin önemine değinen Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, “ Partimiz tarafından düzenlenen tarım zirvesinde ilçemizdeki kooperatiflerle birlikte Menderes Belediyesi olarak biz de yerimizi aldık. Tarım politikalarına yönelik gerçekleşen zirvede üreticilerimizin ekmeğini büyütmek adına neler yapılacağı ve yerel yönetimler olarak tarım politikalarımızı masaya yatırma şansını yakaladık. Zirve kapsamında Genel Başkanımız da standımızı ziyaret ederek bizleri onurlandırdılar. Standımızı ziyaretinde kendisine ilçemizin ürünleri hakkında bilgi verdik. Kooperatiflerimizin ürünlerini kendisine sunduk. Genel Başkanımıza Menderes’e gösterdiği ilgi ve önem için teşekkür ederim.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de korkutan yangın! Dumanlar gökyüzünü kapladı
İzmir'de korkutan yangın! Dumanlar gökyüzünü kapladı
Yücel’den Nasır’a gönderme: Bunlar reklam kokan hareketler!
Yücel’den Nasır’a gönderme: Bunlar reklam kokan hareketler!