Torbalı Belediyesi’nden çocuklara “Masal Dinletisi”

Torbalı Belediyesi’nden çocuklara “Masal Dinletisi”

Torbalı Belediyesi  sömestr tatilinde çocuklar için “Masal Dinletisi” etkinliği düzenliyor. 24 Ocak-6 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan etkinlik ücretsiz olacak.

21 Ocak 2022 - 12:12

Torbalı Belediyesi çocuklara unutamayacağı bir karne hediyesi vermeye hazırlanıyor.Bu kapsamda belediye, 3-9 yaş arası çocukların sömestr tatilini eğlenceli bir şekilde geçirebilmeleri için “Masal Dinletisi” etkinliği düzenliyor. Tam tamına 2 hafta sürecek olan etkinlik için bütün hazırlıklar tamamlandı. 24 Ocak Pazartesi günü başlayacak olan “Masal Dinletisi” etkinliği 6 Şubat tarihinde sona erecek. Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri olmak üzere haftanın üç günü Torbalı Belediyesi İstasyon Kafe’de çocuklarla buluşacak. 11:30-12:30 ve 17:30-18:30 saatlerinde günde iki seans şeklinde gerçekleşecek olan Masal Dinletileri ücretsiz olacak.

BAŞKAN TEKİN’DEN ÇOCUKLARA DAVET

İlçede yaşayan çocukların tatillerini en iyi şekilde değerlendirmeleri için böyle bir etkinlik düzenlediklerini ifade eden Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, “Çocuklarımız karnelerini alıp, tatile başladı. Biz de çocuklarımızın daha verimli ve eğlenceli bir tatil geçirmeleri ve keyifle dinlenebilmeleri için “Masal Dinletisi” düzenliyoruz. Bu sayede çocuklarımızın kültürel anlamda kendilerini geliştirmelerine yardımcı olmak istiyoruz. Torbalı’da yaşayan bütün çocuklarımızı etkinliğimize bekliyoruz. Çocuklarımızın iyi bir tatil geçirmelerini diliyorum” ifadelerini kullandı

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özdemir: Radyoloji çalışanlarının şua izni mahkemeye taşındı
Özdemir: Radyoloji çalışanlarının şua izni mahkemeye...
Menderes’e değer katacak projeler için önemli adım
Menderes’e değer katacak projeler için önemli adım