Tüm çalışanların beklediğini o patron yaptı!

Tüm çalışanların beklediğini o patron yaptı!

EBSO Başkanı Ender Yorgancılar, hem corona virüsle hemde onun ekonomik etkileri ile mücadelede örnek bir girişimde bulundu. 820 çalışanına maaşlarına ek ödemeyle maddi destek sağlayan Yorgancılar, fabrikada da tedbirleri en üst düzeye çıkardı.

27 Mart 2020 - 14:51 - Güncelleme: 27 Mart 2020 - 15:15

Corona virüs dünyanın hem sağlığını hem de ekonomisini olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Dünyanın ekonomi devlerinin dahi mücadelede yetersiz kaldığı bu salgına karşı elimizdeki en önemli silah ise tedbir ve dayanışma... 
İşte bu anlamda Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar örnek bir dayanışma örneği gösterdi. İşten çıkarmaların yoğun bir şekilde yaşandığı bir dönemde Sanayicinin Başkanı Yorgancılar, aksine bütün personeline corona ile mücadelede destek olması için ek ödeme yaptı. 

HAYATIN HER ANINDA TEDBİR
Corona ile mücadelenin nasıl yapılacağına dair bir yazı ile Yorgancılar'a ait İzeltaş'ın 820 çalışanı bilgilendirilirken, mücadelede çalışanlarına destek olması için de 500 liralık bir ek ödemenin çalışanların hesaplarına yatırıldığı duyuruldu. Personele gönderilen yazıda, corona virüs ile mücadele için fabrika ve çalışma alanlarında tüm tedbirlerin en üst düzeyde alındığı da hatırlatılarak, "İşyerinde her türlü tedbiri alıyoruz ve sizden de işyeri dışında geçirdiğiniz saatlerde tedbiri sürdürerek sağlıklı kalmanızı bekliyoruz" denildi. 

TEŞEKKÜR MESAJLARI YAĞIDI
İzeltaş yönetiminin aldığı bu karar çalışanlar tarafından memnuniyetle karşılandı. Bir çok İzeltaş çalışanı sosyal medyada İzeltaş Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar'a teşekkür ederek, bu dayanışmanın diğer tüm sanayiciler tarafından da örnek alınmasını istediler. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Korona ile mücadelede son 24 saatte dünyada neler oldu?
Korona ile mücadelede son 24 saatte dünyada neler oldu?
Bayern Münih, Borussia Dortmund'u tek golle geçti
Bayern Münih, Borussia Dortmund'u tek golle geçti