Türkerler Holding 4. kez Göztepe’nin yanında

Türkerler Holding 4. kez Göztepe'nin yanında

Türkiye’de İnşaat ve enerji sektörünün öncü firmalarından Türkerler Holding, İzmir’in köklü kulübü Göztepe ile 4. kez sponsorluk anlaşması imzaladı.

16 Ekim 2019 - 19:06 - Güncelleme: 16 Ekim 2019 - 19:12

Didar DEMİRCİ - Göztepe, Süper Lig’de bu sezon formasında göğüste “TÜRKERLER” şortta ise “MAHALL BOMONTİ İZMİR” logoları ile top koşturacak. Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, “Ankaralı bir iş insanı olarak İzmir ve spora yatırım yapmak en büyük hayallerimdendi. Bir kez daha bunun gurur ve mutluluğunu yaşıyorum” dedi.


Türkerler Holding ve Göztepe Türkiye’nin iki büyük marka ve değeri, biri yaptığı milyarlarca dolarlık yatırımlar diğeri ise spor arenasındaki başarıları ile iki marka 4.kez el sıkıştı.

Anlaşma, Türkerler Holding’in Halkapınar’daki Mahall Bomonti İzmir projesinin tanıtım ofisinde düzenlenen basın toplantısında Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker ve Göztepe Spor Kulübü Başkanı Mehmet Sepil tarafından imzalandı. Törene, Türkerler Holding yöneticileri, Göztepe Spor Kulübü Yönetim kurulu, teknik heyet ve bazı futbolcular da katıldı. Anlaşmaya göre, Göztepe sezon sonuna kadar tüm resmi lig, Türkiye Kupası ve özel müsabakalarında, formaların göğüs bölümünde “Türkerler”, şortta ise “Mahall Bomonti İzmir” logoları ile çıkacak.


TÜRKER ; “İNANDIK, VAZGEÇMEDİK SAYIN BAŞKANLA YİNE EL ELE VE OMUZ OMUZA BU MASADAYIZ”

Türkerler Holding yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, “Türkiye’ye Avrupa’dan ilk sportif başarıları getiren Göztepe Spor Kulübümüzle bir kez daha işbirliği yapmaktan büyük memnuniyet duyuyorum.

İzmir’in, iş dünyasıyla, yatırımlarıyla, sanatıyla, sporuyla daha da yükselmesi gerektiğini düşünen bir iş insanı olarak, 3 yıldır olduğu gibi bu yılda İzmir’in gururu Göztepe’mize destek olmak bizlere onur veriyor” dedi.

Türker, En büyük temennsinin Göztepe’nin sadece Süper Lig’de değil,  Avrupa liglerinde de iyi yerlere gelmesi olduğunu,  o gün geldiğinde de yine İzmir’in, sporun destekçisi olacaklarını özellikle vurguladı.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyükşehir sosyal dayanışmaya 120 milyon harcadı
Büyükşehir sosyal dayanışmaya 120 milyon harcadı
İzmir Büyükşehir encümen ve komisyonlarına kimler seçildi?
İzmir Büyükşehir encümen ve komisyonlarına kimler seçildi?