Türkiye Değişim Hareketi İzmir Örgütü’nden Sarıgül’e...

Türkiye Değişim Hareketi İzmir Örgütü'nden Sarıgül'e çağrı; Zamanı geldi!

Türkiye Değişim Hareketi İzmir Örgütü yayımladıkları bir basın bildirisi ile belediye başkanlığı döneminde başarılı çalışmalara imza atarak Türkiye’nin umudu haline geldiğini ifade ettikleri Mustafa Sarıgül’ün artık parti kurma zamanının geldiğini söyledi.

15 Ekim 2020 - 13:29

Yazılı bir açıklamada bulunan Türkiye Değişim Hareketi İzmir Örgütü şu ifadelere yer verdi: “Türkiye Değişim Hareketi sayın Mustafa SARIGÜL’le, 10 yıl önce değişim için yola çıkmış, Türkiye’nin her yerinde yapılanmış ülke genelindeki mitingleri ile büyük heyecan yaratmış bir siyasi harekettir.

İktidar iddiası ile partileşme sürecine girdiğimiz dönemde ana muhalefet partisinde ilginç bir şekilde Genel Başkan değişikliğinin gerçekleşmesi ve gündem olmasından dolayı Türkiye Değişim Hareketi lideri sayın SARIGÜL bir fedakarlık göstererek parti kurmayı ertelemiştir.
Ancak beklentiler karşılık bulamamış bu süreçte değişim ihtiyacı daha da artmıştır. Sayın SARIGÜL Belediye Başkanlığı döneminde; Marka projeler üretip, sorunlara hızlı çözüm bulması yanı sıra ötekisi olmayan anlayışla ülkenin bütününde herkese ve her kesime yaptığı hizmetlerle bilinmektedir.
Ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğu bugünlerde, Sayın SARIGÜL ve Yönetim anlayışına büyük bir teveccüh vardır.
TDH kadroları olarak kamu oyundaki beklentilerin karşılık bulması için sayın Mustafa SARIGÜL’ü TÜRKİYE DEĞİŞİM HAREKETİNİ  partileştirip ertelenen değişimi gerçekleştirmek üzere göreve çağırıyoruz”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur vefat etti!
Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur vefat etti!
İzmir’e yine çamur yağdı
İzmir’e yine çamur yağdı