“Vakit, çalışma ve birlik olma vaktidir”

“Vakit, çalışma ve birlik olma vaktidir”

AK Parti Kınık ve Aliağa İlçeleri Olağan Kongreleri'nde partililere seslenen AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, büyük küçük demeden herkesin Türkiye için daha çok çalışması gerektiğini belirterek, birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.

10 Mart 2020 - 10:04

Vatanın selameti ve birliği için önemli zamanlardan geçtiğimizi kaydeden Nasır, Türk halkının desteğiyle birlikte bütün bu zorlukların üstesinden geleceğimizi dile getirdi.

Necip Nasır, şunları söyledi: “Soylu bir akına çıktığımız şu günlerde hep birlikte vatanımıza daha sıkı sahip çıkacağız. Bunun için daha çok çalışacağız, her birimiz işimizi daha iyi yapacağız. Hamdolsun askerimiz sınır boylarında ve sınır ötesinde, polisimiz ve jandarmamız yurdumuzun her köşesinde teröristle, hırsızla, uğursuzla olan mücadelesini en iyi şekilde yerine getiriyor; aynı şekilde hepimizin de vazifesine sahip çıkması gerekiyor. Cumhurbaşkanımızın da konuşmalarında ifade ettiği gibi; bizler kendi işimize dört elle sarılacağız. Esnaf dükkanında, memur dairesinde, çiftçi toprağında, iş insanları ofisinde, ihracatçı dünyanın dört bir yanında işini en iyi şekilde yapacak ki; vatanımıza borcumuzu ödeyebilelim. Öğrencilerimiz okullarında en iyi eğitimi alacaklar ki; ülkemizin geleceğini güvenle onlara emanet edebilelim. Bunun için yapacağımız en güzel iş, kendi sorumluluk, yetki ve kabiliyet alanımızda olabileceğin en iyisini ortaya koymaktır. Vakit çalışma ve birlik olma vaktidir” diye konuştu.


'HEDEFLERİMİZE MUTLAKA ULAŞACAĞIZ'

Türkiye'nin gücünü kimsenin test etmeye kalkmaması gerektiğini bir kez daha hatırlatan AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, sözlerine şöyle devam etti: “Çanakkale'de birlik ve beraberlik içinde hareket etmemiz sayesinde düşmanı yenilgiye uğrattık; İstiklal Harbimizi de aynı güçle zafere ulaştırdık. Cumhuriyetimizi kurduktan sonra ise maalesef birlik ve beraberlik iradesini ülkemizi hak ettiği yere ulaştıracak seviyede ortaya koyamadık. Asıl hedeflerimize bir türlü odaklanmadık. AK Parti iktidarları döneminde Türkiye bu kısırdöngüyü kıracak adımlar atabildi. Türkiye demokraside ve ekonomide gösterdiği büyük atılımla bölgesinde ve dünyada etkili bir ülke konumuna yükseldi. Tabii ki; bu süreçte pek çok engeli aşmak, pek çok sıkıntıyı göğüslemek, pek çok saldırıyı bertaraf mecburiyetinde kaldık. Attığımız her adımda önümüze kurulan tuzaklarla, çıkartılan engellerle karşılaştık”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Foça'da düşen askeri uçaktaki pilotları kurtaran balıkçı o anları anlattı
Foça'da düşen askeri uçaktaki pilotları kurtaran balıkçı o...
Deva İl Başkanı Ösen'den İzmir raporu:
Deva İl Başkanı Ösen'den İzmir raporu: "İzmir üvey evlat"