Yavuz Ağıralioğlu’ndan Başkan Duran’a ziyaret

Yavuz Ağıralioğlu'ndan Başkan Duran'a ziyaret

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran'ı ziyaret etti.

07 Haziran 2021 - 10:48

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan  Duran tarafından Belediye Hizmet Binası girişinde karşılanan Ağıralioğlu Tire Belediyesi çalışanları ile de sohbet etti.

Tire'nin, İzmir’de İYİ Partili tek Belediye olması nedeniyle kendileri için ayrı bir yeri olduğunu ifade eden Ağıralioğlu, Sayın Başkanın hizmetlerini yakınen takip ediyor, çalışmaları ile gurur duyuyoruz. Kendisinin Ankara temaslarında bir araya gelip Tire'ye gelmemiz konusunda davet almıştık. Bugün de davete icabet ettik "dedi.

İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı, İstanbul Milletvekili aynı zamanda Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu'nu Tire 'de ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran" Sayın Ağıralioğlu, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener ile birlikte sahada halkımızın içinde yer alıp sonrasında halkımızın taleplerini Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında ifade eden yürekli bir siyasetçi. Böylesine önemli bir ismi ilçemizde ağırladık, kendisine nazik ziyareti ve güler yüzlü sohbeti için teşekkür ederim "dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de korkutan yangın! Dumanlar gökyüzünü kapladı
İzmir'de korkutan yangın! Dumanlar gökyüzünü kapladı
Yücel’den Nasır’a gönderme: Bunlar reklam kokan hareketler!
Yücel’den Nasır’a gönderme: Bunlar reklam kokan hareketler!