Yerel Basın Bizim İçin Yol Gösterici

Yerel Basın Bizim İçin Yol Gösterici

CHP Konak İlçe Başkanı Osman Çağrı Gruşçu, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Misket Dikmen’i ve 9 Eylül Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Attila’yı ziyaret etti.

14 Eylül 2020 - 13:34

Ziyarette CHP Konak Basın Sorumlusu Barış Özdil ve CHP Konak İlçe Yöneticisi Dilan Baskan da yer aldı. Görüşmede yerel basının içinde bulunduğu sorunlar değerlendirilirken, Başkan Gruşçu’dan yerel basına destek sözü geldi.

CHP Konak İlçe Başkanı Osman Çağrı Gruşçu şunları söyledi:

“İzmir gibi büyük bir şehirde yerel basının içinde bulunduğu durumun farkındayız. Şehrimizde çıkan gazetelerin daha fazla eve girmesi daha fazla okuyucuya ulaşması gerekli. Bu konuda yerel yöneticilere, il ve ilçe örgütlerine büyük bir iş düşüyor. Yaptığımız işleri basın aracılığıyla duyuruyoruz. Basın ve özellikle yerel basın halka haber alma hakkı sağladığı kadar biz siyasetçiler için de yol gösterici bir görev üstleniyor. Bundan sonraki süreçte yerel basın bizim de gündemimizde yer alacak.” dedi.

0-(10)-058.jpg

Ziyaretin sonunda CHP Konak İlçe Başkanı Osman Çağrı Gruşçu tarafından İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Misket Dikmen ve İGC Yönetim Kurulu Üyesi, 9 Eylül Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Attila’ya teşekkür plaketi takdim edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de feci kaza! 1 kişi hayatını kaybetti!
İzmir'de feci kaza! 1 kişi hayatını kaybetti!
Kılıçdaroğlu, son yolculuğunda yalnız bırakmayacak
Kılıçdaroğlu, son yolculuğunda yalnız bırakmayacak