Bayraklı Belediye Meclisinden lösemi ve disleksi farkındalığı

Bayraklı Belediye Meclisinden lösemi ve disleksi farkındalığı

Bayraklı Belediye Meclisi Başkan Serdar Sandal’ın yönetiminde Kasım ayı ikinci olağan toplantısı yapıldı. Toplantının açılışında lösemi ve disleksi hastalıklarına farkındalık yaratmak için Belediye Başkanı ve Meclis Üyeleri turuncu maske takıp mesaj verdiler.

04 Kasım 2019 - 18:52 - Güncelleme: 04 Kasım 2019 - 21:55

Didar DEMİRCİ - Bayraklı Belediye Meclisi Kasım ayı ikinci oturumunun açılışı yapan Başkan Serdar Sandal, “1-7 kasım disleksi farkındalık haftası kapsamında eğitmenler tarafından arkadaşlarımıza eğitim verilmiş. 4 noktada bu konferanslar yapıldı. Biz de bir farkındalık oluşturmak adına şunu söylüyoruz “Maskemi takarım farkındalığımı yaratırım” diyerek elindeki pankartları gösterdi.

 

“ÇİNE BELEDİYESİ’NİN ÇÖP ARABALARININ BİZİM MINTIKADA NE İŞİ VAR?”

AK Parti Grup Sözcüsü Abdullah Aktaş, dilek ve temennilerde Başkan Serdar Sandal’a Çine Belediyesinin çöp arabalarının Bayraklı’daki çöpleri topladığını ifade ederek bunun nedenini anlayamadıklarını belirtti. Konu üzerine Başkan Serdar Sandal, “Bizimle bir ilgisi yok araştıralım” dedi. Ardından CHP’li meclis üyeleri bazı belediyelerin çöp kamyonlarını satışa çıkarttığını ve bu satış sonrasında kağıt toplayanların eline geçtiğini bu nedenle de o araçları sokaklarda gördüklerini savundu.

BAŞKAN SERDAR SANDAL’A TEŞEKKÜR

Gazeteci Hasan Tahsin ve Aybüke Yalçın Öğretmenin isimlerinin Bayraklı’da yaşatılmasını sağladığı için MHP’li meclis üyesi Muhammet Şahin, “Daha önceki meclislerde gündeme getirdik. Hasan Tahsin ve Aybüke Yalçın öğretmenimizin isimlerinin ilçemizde yaşatılmasından dolayı almış olduğunuz karardan dolayı partinize ve şahsınıza teşekkür ederiz” dedi.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Günlük daire kiralamışlardı… Uyuşturucu sonu oldu!
Günlük daire kiralamışlardı… Uyuşturucu sonu oldu!
Denizli Milletvekili Teoman Sancar, CHP'den istifa etti!
Denizli Milletvekili Teoman Sancar, CHP'den istifa etti!