"Belediye başkanı bozuk tartıdan bile sorumludur" dedi...

"Belediye başkanı bozuk tartıdan bile sorumludur" dedi ve o adımı attı

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, 2020 projelerini anlattığı tanıtım toplantısında pazaryerlerine sağlık ekibi ile tartı koyulacağını ve vatandaşlara alışveriş bitiminde iade edebilecekleri pazar arabaları verileceğini açıkladı.

22 Ocak 2020 - 16:51 - Güncelleme: 22 Ocak 2020 - 17:01

Çiğdem CANPOLAT - Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, 2020 projelerini açıkladığı “Çiğli Ayağa Kalkıyor” tanıtım toplantısında pazaryerlerine yapılacak düzenlemeleri açıkladı.  Gümrükçü, “Bundan sonra her pazarda bir sağlık ekibi olacak. Tansiyonum çıktı, ateşim düştü gibi sağlık sorunları yaşadığınızda Çiğli Belediyesi’nin sağlık ekibi pazaryerinde olacak ve anında size müdahale edebilecek” dedi.

“Belediye başkanı bozuk tartıdan bile sorumludur” diye geçmişten kalma bir anlayışın var olduğunu söyleyen Gümrükçü, “Artık Çiğli Belediyesi her pazaryerine bir tartı koyarak vatandaşın kafasındaki bu soru işaretini de ortadan kaldıracak” ifadelerini kullandı.

“MARKETLERDE OLUYOR, BELEDİYE NİYE YAPMIYOR?”

İzmir’de bir ilk olacak uygulamadan daha bahseden Gümrükçü, “Alışverişe gelen arkadaşlarımıza bir pazar arabası vereceğiz. Alışveriş bittiğinde pazar arabasını Çiğli Belediyesi’ne iade edecek. ‘Marketlerde oluyor, belediye niye yapmıyor?’ demeyin” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy serbest bırakıldı
Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy serbest bırakıldı
Menemen'de 23 şüpheli adliyede
Menemen'de 23 şüpheli adliyede