Cemal Eroğlu’ndan Songül Gök’e sert yanıt!

Cemal Eroğlu'ndan Songül Gök'e sert yanıt!

CHP Bayraklı İlçe Başkan Adayı Cemal Eroğlu, diğer aday Songül Gök’ün yaptığı, “Seçimi kazanmamızdan sonra mahalleden 42 delege arkadaşımızın ve yaklaşık 18’de sözlü destek veren arkadaşlarımın desteğiyle ben şu an Bayraklı İlçe Başkanlığı için adayım” açıklamalarına sert tepki gösterdi.

06 Aralık 2019 - 16:01 - Güncelleme: 17 Ocak 2020 - 14:56

Çiğdem CANPOLAT - CHP Bayraklı İlçe Başkan Adayı Cemal Eroğlu, ilçe başkanlığına adaylığını koyduktan sonra yaptığı açıklamalara tepki gösterdi. Eroğlu, Gök hakkında, “Songük Gök’ün örgütün isteğiyle aday oldum ifadesi doğru değildir” dedi.

Songül Gök’ün adaylığı hakkında açıklamalar yapan Cemal Eroğlu, “Biz Manavkuyu’da seçime sarı liste olarak 63 delege ile girdik. Ve bilerekte aday belirlemedik. Kendisine önceden sorulduğunda kendisinin böyle bir talebi olmadığını dile getirmişti. Songül Gök’ün örgütün isteğiyle aday oldum ifadesi doğru değildir. Manavkuyu delegelerinin 42 ‘sinin, 18 kişinin de ayrı olarak sözlü olarak destek verdiği ifadesi de doğru değildir. Kendisi seçimden sonra aday olacağını söyleyince bende aday olacağım dedim. Bunların hiçbiri önceden konuşulmuş şeyler değil. Ki delegelerimizin de kendisini aday göstermek için konuşması gibi bir durum da yok” dedi.

“DURUMLARINI İYİ BULMUYORUM”

Songül Gök ve Pınar Susmuş’un birçok yere aday adayı olduklarını söyleyen Eroğlu, Songül Gök ve Pınar Susmuş, bizim eskiden beridir tanıdığım arkadaşlar. Çoğu yerden de adayı adayı çıktılar. Yakında bu arkadaşlar muhtarlığa da aday olurlar. Artık durumlarını hiçte iyi görmüyorum. Songül arkadaşımızla Bayraklı belediye başkanlığı işin seçimlerde beraberdik, inanmıştım. Genel Merkez Serdar Başkanımızı uygun gördü ve seçildi. Şimdi belediye başkanlığından sonra ilçeye aday olmasını doğru bulmuyorum. İnsan bir sabit durmalı” açıklamalarında bulundu.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • emre hatip
  1 yıl önce
  zaten yazıyı düzgün okursan yanında olduğunu belirtiyor.Sadece her yere aday olunmasını etik bulmuyor
 • Emir han
  1 yıl önce
  Sayın eroğlu düne kadar sayın gökün yanındaydın ne oldu da ayrıştınız neyi paylaşamadınız
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Günlük daire kiralamışlardı… Uyuşturucu sonu oldu!
Günlük daire kiralamışlardı… Uyuşturucu sonu oldu!
Denizli Milletvekili Teoman Sancar, CHP'den istifa etti!
Denizli Milletvekili Teoman Sancar, CHP'den istifa etti!