Çiğli’nin kalan 6 mahallesinde seçim maratonu başladı! 2...

Çiğli'nin kalan 6 mahallesinde seçim maratonu başladı! 2 mahallede tek liste

Çiğli’de 10 Kasım’da gerçekleşen delege seçimlerinden sonra kalan 6 mahallenin seçimleri bugün başladı. Belediye Başkanı Utku Gümrükçü’nün mahallesi İzkent ve Ahmet Efendi Mahallesi seçime tek liste ile gitti.

24 Kasım 2019 - 12:03 - Güncelleme: 24 Kasım 2019 - 16:16

Çiğdem CANPOLAT - Çiğli’de Ahmet Taner Kışlalı, Yenimahalle, Balatçık, Evka-5 mahalleleri kırmızı ve beyaz olmak üzere iki liste ile seçime girerken, Belediye Başkanı Utku Gümrükçü’nün mahallesi olan İzkent ve Ahmet Efendi Mahalleleri seçime tek liste ile girdi.

İzkent Mahallesi tek liste

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü’nün mahallesi seçime tek liste ile girdi. Delege adayları ise; Utku Gümrükçü, H. Seda Kaya, Veysel Atak, Ali Cengiz, Elmas Ünal, Senem Erçetin, Halise Koçhan, Ali Eğrilmez, Ali Mülayim, İlke Samurkaş, Sadegül Türkdoğan, Halil Dedeli, Erdem Kök, Gönül Karataş ve Nuray Özdoğan.


Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi

19 delege çıkacak olan Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi’nde kırmızı ve beyaz olmak üzere iki liste ile seçime girdi. Beyaz listenin delege adayları; Barış Güneş, Erman Bulut, Ayhan Güneş, Begi Yılmaz, Hülya Ağgül, Aydın Kaptan, Derya Doğanay, Muammer Takmaz, Necmettin Bayrak, Ahmet Uçar, Tülay Taymaz, Fadime Çalt, Cemalettin Duman, Gülüzar Şentürk, Turabi Çıra, Mustafa Demir ve Ali Öztürk.

Kırmızı listenin delege adayları ise; Habib Akşahin, Sevda Demirci, Oktay Öneş, Nermin Keskin, Ali Gümüş, Ezgi Temel, Murat Can İmre, Hüsnü Bingöl, Ozan Yılmaz, Tolga Şenol, Zeliha Er, İbrahim İncesu, Naci Güneş, Emine Yaşart, Hüseyin Karataş, Gülseren Kaygısız, Hüseyin Süner ve İbrahim Halil Kılınç.

Ahmet Efendi Mahallesi

Ahmet Efendi Mahallesi seçime tek liste ile girdi. Delegeleri ise, Hasan Ali Baytaş, Yılmaz Uyanık ve Çetin Bozkurt.

Yenimahalle Mahallesi

Yenimahalle Mahallesi de seçime iki liste ile giren mahallelerden oldu.

Beyaz listenin delege adayları; Ali Kaptaner, Dilber Güney, Özden Bahar, Gezgin Vatandaş, Hasan Akçeşme, Şeref Özen, Metehan Çiçekdağ, Mustafa Bakırcı, Seher Oğuz, Arziye Güler, Sennur Kara, Nurten Süzer, Serdar Yıldız, Dağıstan Şahin, Yaşar Kabaker, Altan Ercan ve Musa Uyan.


Kırmızı listenin delege adayları ise; Mehmet Kazar, Ali Bahtiyar, Hülya Taner, Deniz Şengezer, Şengül Çalputaş, Selda Aktaş, Tevfik Girgin, Veysel Çiçek, Cem Şimşek, Tekin Adıgüzel, Ayşe Güler, Fatma Alp, Melek Erdal, Funda Tuğar, Ümit Yaşar Erdem, Serhat Bağıran ve Hüseyin Eryıldırım.

Balatçık Mahallesi

16 delege seçilecek olan Balatçık Mahallesi, kırmızı ve beyaz liste olmak üzere iki liste ile seçime girdi.

Beyaz listenin delege adayları; Derya Göçer, Filiz Fırat, Zinnet Güngör, Şengül Ercan, Ercan Kaplan, Yıldıray Yola, Hüseyin Eyüp Karaduman, Erdoğan Kaya, Birgül Şimşek, Eda Yılmaz, Hakime Kaçar, Şehriban Çanak, Kenan Gül, Ali Yıllar, İbrahim Büyükgöl ve Ali Yeter.


Kırmızı liste adayları ise; Sevda Elveran, Umut Bingöl, Kubulay Gültepe, Kemal Doğan, Ferdi Kaplan, Doğan Baran, Yusuf Söznmez, Halil Şahin, Daimi Fırat, M. Emin Kafadar, Fevzi Çolak, Hüseyin Gürücü, Hacer Bulut, Mert Ali Işık, Orhan Doğan ve Muhittin Aygün.

Evka-5 Mahallesi

İlçede 25 delegesi ile en çok delege sayısına sahip olan Evka 5 Mahallesi’nde iki liste mevcut. Mavi ve beyazın yarıştığı mahallede beyaz listenin delege adayları; Mehmet Gülcan, Uğur Karataş, Melek Yılmaz, Neval Göğebakmaz, Nazlı Kılınç, Fethiye Gemici, Serpil Çelik, Pınar Çelik, Pınar Apak, Figen Sarafoğlu, Cemal Gürsel Atak, Necati Uzun, Mülazim Bilgen, Civan Avcı, Mehmet Çakmak, Fahrettin Demirci, Erkan Gül, Şendoğan Koç, Ökkeş Kazak, Celal Güneş, Daimi Ergün, Mert Konak, Paşa Kivci, Selçuk Dağdeviren, Cansu Ekti ve Zinnet Koç.

Mavi listenin delege adayları ise; Yaşar Sert, Fırat Küçük, Melis Altın, Ömer Barış, Bülent Göbel, Erdoğan Baytaş, Haydar Zengin, Mümin Kavas, Galip Koç, Ahmet Kılıç, Feryal Kaya, Hülya Mumcu, Akın Çağ, H. Serdar Türkemn, Bülent Akın, İbrahim Karakuş, İzzettin Kalınbudak, Yaşar Avşar, A. Düzgün Kumaş, İsmigül Kılıç, Fethi Orhan, Özden Şut, Bayram Van, Mine Şengül ve Özlem Taner.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Otomobilde tabancayla vurulan şahıs yol kenarına bırakıldı
Otomobilde tabancayla vurulan şahıs yol kenarına bırakıldı
Son 24 saat... 839 yeni tanı... 25 vefat... 989 iyileşen...
Son 24 saat... 839 yeni tanı... 25 vefat... 989 iyileşen...