Mustafa İduğ: Bornova için her türlü işbirliğine açığız

Mustafa İduğ: Bornova için her türlü işbirliğine açığız

Ege Genç İş İnsanları Derneği (EGİAD) Yönetim Kurulu Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ’u ziyaret etti. Ziyaret sırasında Başkan İduğ, Bornova hedeflerinden birinin de Bornova’yı büyütmek olduğu dile getirerek, “Bornova’yı büyütmek için kentteki tüm sivil toplum kuruluşları ve tüm kurumlarla olduğu gibi EGİAD ile de iş birliği yapmaya hazırız” dedi.

22 Ocak 2020 - 11:14

Bornova’nın bir sanayi kenti olduğunu ve aynı zamanda sınırları içerisinde 600’den fazla sivil toplum kuruluşunun faaliyet gösterdiğini dile getiren Başka İduğ, “Çok sayıda sanayi sitesi ve sanayi kuruluşunun bulunduğu Bornova’da iş insanları ve esnafımızla el ele verdik. Onların işlerini kolaylaştırmak için Bornova’nın merkezinde İZTO ve EBSO’nun şubelerini açıyoruz. Altın Bilezik projemizle iş arayanlarla işçi arayanları aynı platformda buluşturuyoruz. İş dünyasının önemli bir aktörü olan EGİAD ile de pek çok konuda birlikte haraket edebiliriz. Kentimize katkı sağlayacak her projeye açığız” ifadelerine yer verdi.


Bornova Belediyesinin kısa sürede çok önemli projeler hayata geçirdiğini belirten EGİAD Başkanı Mustafa Aslan, “İş dünyasından gelen biri olarak vizyoner bakış açınızı ortaya koyuyorsunuz. Genç iş insanları olarak başta sosyal projeler olmak üzere her alanda sizlerle iş birliği yapmak bizim bize büyük mutluluk verecektir” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çeşme’de sokak hayvanları için veteriner kliniği açılıyor!
Çeşme’de sokak hayvanları için veteriner kliniği açılıyor!
Bayındır’da Gezici İstasyon araçları muayene edecek
Bayındır’da Gezici İstasyon araçları muayene edecek