Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Ödülleri sahiplerini...

Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Ödülleri sahiplerini buluyor

İzmir Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik ve Gazetecilik Teşvik Yarışması Ödül Töreni 30 Kasım Salı günü İzmir Ahmet Piriştina Kent Arşivi ve Müzesi’nde düzenlenecek görkemli bir törenle sahiplerine teslim edilecek. Törende Basın Özgürlüğü Ödülü’nü almak üzere gazeteci Çiğdem Toker de yer alacak.

28 Kasım 2021 - 14:02

İzmir Gazeteciler Cemiyeti tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve başta İzmir basını olmak üzere basın camiasının en önemli ödüllerinden olan Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik ve Gazetecilik Teşvik Yarışması Ödülleri sahiplerine teslim edilecek. Her yıl 15 Mayıs’ta görkemli törenlerle taçlanan yarışma, geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle tören ve etkinliklerine ara vermişti. 2020 yılına ait en iyi eserlerin değerlendirdiği yarışmanın töreni 30 Kasım Salı günü İzmir Ahmet Piriştina Kent Arşivi Müzesi’nde düzenlenecek.

YILIN BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ ÖDÜLÜ ÇİĞDEM TOKER’E

Ödül töreninde Basın Özgürlüğü Ödülü de sahibine teslim edilecek. Basın Özgürlüğü Ödülü’nün bu yılki sahibi İzmir Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu kararıyla Çiğdem Toker olarak belirlendi. Toker, Ahmet Piriştina Kent Arşivi ve Müzesi’nde düzenlenecek törende yer alacak.

16.30’da başlayacak törende ‘İzmir’e Doğru: 9 Eylül’ belgeselinin gösterimi de yapılacak. 17.00’de ise ödüllerin takdimine geçilecek. Ödül töreni programı 17.30’da kokteyl ile devam edecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de hava ne zaman ısınıyor? Meteorolojiden iyi haber var
İzmir'de hava ne zaman ısınıyor? Meteorolojiden iyi haber var
Memleket Partisi İzmir, Menemen'de Uğur Mumcu'yu andı
Memleket Partisi İzmir, Menemen'de Uğur Mumcu'yu andı