Susmuş gençlerle başladı

Susmuş gençlerle başladı

CHP Bayraklı’nın yeni İlçe Başkanı Pınar Susmuş, görevi devralır almaz ilk hamlesini yaptı. Her zaman kadın ve genç vurgusu yapan Başkan Susmuş, mazbatasını almasının üzerinden 24 saat geçmeden 19 yaşındaki Sude İrem Yıldız’ı üye kaydederek ilk hamlesini yaptı.

25 Aralık 2019 - 15:04 - Güncelleme: 17 Ocak 2020 - 14:53

Çiğdem CANPOLAT - Cumhuriyet Halk Partisi Bayraklı’da geçtiğimiz hafta sonu yapılan ilçe kongresinde delegelerin onayını alarak yeni İlçe Başkanı seçilen Pınar Susmuş, işe gençlerle başladı. Dün bu saatlerde mazbatasını alan Susmuş, ardından ilçe başkanlığında yapılan törenle görevi eski Başkan Cemalettin Alper’den devraldı.

Görevi devralırken ‘Bayraklı’da amazonlar kazandı’ diyen Başkan Susmuş, görevi devralmasının üzerinden 24 saat geçmeden de hem genç hem de kadın bir üye kaydı gerçekleştirerek yeni dönemin işaretini de vermiş oldu.


19 yaşındaki Sude İrem Yıldız’ı CHP Bayraklı üyesi olarak kaydeden ve yakasına CHP rozeti takan Susmuş, gençlere ve özellikle de kadınlara siyasette daha aktif görev vereceğini göstermiş oldu. Başkan Susmuş, 19 yaşındaki Sude İrem’i tebrik ederek, siyasi yolculuğunda başarılar diledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Günlük daire kiralamışlardı… Uyuşturucu sonu oldu!
Günlük daire kiralamışlardı… Uyuşturucu sonu oldu!
Denizli Milletvekili Teoman Sancar, CHP'den istifa etti!
Denizli Milletvekili Teoman Sancar, CHP'den istifa etti!