Tuncay Özkan’dan sert çıkış: İtibarımı saray...

Tuncay Özkan’dan sert çıkış: İtibarımı saray soytarılarına asla zedeletmem

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, sosyal medya hesaplarından paylaştığı gönderisinde, sarayın talimatı ile havuz medyası ve adamları tarafından hedef gösterildiğini söyledi.

29 Kasım 2019 - 16:24

Çiğdem CANPOLAT - CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, sosyal medya hesaplarından bir gönderi paylaştı. Sert sözler sarf ettiği gönderide Özkan, “Ben yaşamın boyunca bedelini ödeyerek biriktirdiği itibarımı, saray soytarılarına asla zedeletmem” dedi.

Özkan, “Sarayın talimatı ile havuz medyası ve adamları tarafından bir süredir hedef gösteriliyorum” başlığını öne çıkardığı gönderide şu yazıyı paylaştı:

“Bilinmelidir ki, ben yaşamın boyunca bedelini ödeyerek biriktirdiği itibarımı, saray soytarılarına asla zedeletmem.

Bütün iftiralara karşı davaları, CHP Genel Merkezi’nin avukatları açmakta ve tekzipleri yollamaktadır. Hodri meydan diyorum! İspat edemeyen namerttir.

Kursağıma bir tek kuruşluk haram lokma girmediği gibi, yuvamız CHP’nin kapısından da eğri odunu içeri sokmam. Beni gördümü ağzı canavarlaşanlara en güzel ders, partimizin kurullarında ve mahkemelerde verilecektir.

Batırdıkları ülkemizi yönetememe suçunu, yolsuzluklarını ve ahlaksızlıklarını iftiralar ve kapatmalarına asla izin vermeyeceğim.”


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çocukları D vitamini için güneşli günlerde balkona çıkarın
Çocukları D vitamini için güneşli günlerde balkona çıkarın
Çeşme'de ilginç olay! Avukat iki komşusunu ayağından vurdu...
Çeşme'de ilginç olay! Avukat iki komşusunu ayağından vurdu...