Elma dersem 'ÇIK', Armut dersem 'ÇIKMA'
Yasemin ANLAR

Yasemin ANLAR

Elma dersem 'ÇIK', Armut dersem 'ÇIKMA'

11 Nisan 2020 - 16:58 - Güncelleme: 11 Nisan 2020 - 17:12

Cumhur ittifakı olarak bahsediliyor ama; o Türkiye Cumhuriyeti Devleti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan.  15 Temmuz darbe girişimi gecesi vatandaşa sokaklara çıkın demişti. Şimdi ise evlere girin diyor. 2 Aydır mücadele ettiğimiz ciddi bir salgın olan dünyayı saran korona virüsü ile bizim  ülkemizin de başı dertte! Elma ve armut’u birbirine mi karıştırdık dün gece acaba?
 10 Nisan gecesi  gece yarısına son üç saat kala, iki gün sokağa çıkma yasağı ilan edilen ülkemizde herkes ihtiyaç karşılamak için sokaklara çıktı. Tam bir izdiham yaratan görüntüler, bir süredir uygulanan emekleri de boşa çıkardı.  Bu olayda bii  terslik var!
2020 yılı bir geldi, pir geldi. Terör, deprem, işsizlik, vs derken birde başımıza ‘ Dünyaca’ gelen virüs ‘KORONA’…
Yeni Dünya düzeni diye ben buna derim…
2003 yılında Çin ‘sars’ virüsüyle sarsıldı! Virüsün bulaştığı insanlara konan ilk teşhis zatürreydi!
Diğer adı ‘Gizemli Zatürre’ olarak konuldu. Rus bilim adamları bu olayda Sars Biyolojik silah olabilir diye bir iddia bile atmışlardı. Arkasında domuz gribi, kuş gribi, vs derken hoop korona virüsü ortaya çıktı. Uzmanlara göre doğada sık görülen uyumlu bir virüsün aniden öldürücü hale gelmesi ancak, dış müdahaleler ile gerçekleşebilirdi. O dönemde, Sars yüzünden Çin ekonomik ve siyasi yönden derin bir darbe almıştı. Başta ABD olmak üzere bir çok ülkenin uzun yıllardır biyolojik silah yapımı üzerinde çalıştığı zaten biliniyor. İnsanlığın felaketine neden olabilecek biyolojik silah çalışmalarıyla ilgili binlerce kitap ve rapor var.  Araştırıp bakabilirsiniz.
Bir diğer korkunç iddia ise; virüsün akciğerleri ciddi oranda tahrip eden ölümcül bir türünün Ukrayna’nın başkenti Kiev’de  görüldüğü ve 2009 Kasım ayı başında şüpheli uçaklardan halkın üzerine gaz püskürtüldüğü olayıdır. 
Genetik kodlarımız mı çözülüyor?
Theodore  Waittin ve John Heubush isimlerinin geçmişini bir araştırın derim! ‘ Genographic  Project’
 Çin yöneticileride bizim gibi  komplo teoricisi mi yoksa bildikleri bir şeyler mi var? Bugün genetik bilimin geldiği seviye sayesinde biyolojik ve kimyasal silahlar sadece tek bir ırkı etkileyebilecek duruma getirilmiştir. Ayrıca ABD’nın yeni dünya düzeninde şekillendirmek istediği ülkelerdir. 
Çin’in Wuhan ‘da çıkan korona virüsünde birkaç araştırma yaptım.  Çok ilginç kaynaklara denk geldim. 
Çin Devleti yasalarına göre genetik araştırmalarda kullanılabilecek , örneklerin ‘ Kan, ilik, doku’ gibi örneklerin ülkeden çıkarılması yasak!
Birde bizim ülkemizdeki duruma baktım! Durum içler acısı…
Yıllar önce halktan toplanan kanların bir kısmı Amerika’daki genetik laboratuarlara gönderilmiş. Türkiye’den toplanan genetik metaryellerin ülke dışına çıkartılmasını engelleyen bir yasa mutlaka Sağlık Sektöründe uygulanmalıdır.  
ABD’de korona virüs beyaz ırka göre zenciler daha çok etkilemiş. Evet ! neden mi? Beyaz ırka göre zencilerin prostat, meme kanserine ve kalp hastalığına yakalanma oranı daha fazla, Asyalıların yüzde 40’a yakını karaciğer enzimi mutasyonuna uğramış. Genetik biliminin  sadece ırka özel değil, kişiye özel ilaç üretimini de sağlayacağı bildiriliyor. Sonuç olarak Genetik ve Biyomühendislik üzerinden savaşlar başladı bile…

YORUMLAR

  • 5 Yorum

Son Yazılar