Ebabil ordusu gerek!
  • Reklam
Gonca KALENDER

Gonca KALENDER

Ebabil ordusu gerek!

16 Mayıs 2018 - 10:59

Müslümanlar zulüm görüyor dünya ise susuyor. Mevzu Müslümanlık olayı değil, insanlık suçu işleniyor. Mübarek aylara kafa tutar gibi hep aynı zamanlamayla bunu yapıyorlar.

 

İsrail terör devletidir Trump terör yandaşıdır. İnsan hakları, giyindikleri medeniyet kostümüdür. Rolünüzü iyi oynayın zalimler ülkeleri, Türkler oyunu biliyor. Sizin postunuz zaten belli, İran S.Arabistan size ne oluyor? Müslüman kanı bulaştı elinize bekleyin lanetinizi. Mekke, Medine size emanetken her gün yüzünü coğrafyanıza dönen Müslümanlara nasıl sahip çıkmazsınız? Satılmış prensler, hangi kirli anlaşmalar hangi gizli hesaplara peşkeş çektiniz?  Peygamber ümmetinin haklarının sizi devireceği günü bekleyin. Ortadoğu’yu karıştıran kıta ötesi ülkeler değil mi? Sıradaki diye diye Türkiye’ye kadar, Mekke Medine’ye kadar geleceklerini sansınlar. Türk milleti seçilmiş bir millettir, peygamber övgüsüyle saygın, kutlu bir millettir. İstanbul’u fethedecek orduyu öven bizim sizinle aynı inandığımız peygamberin sözüyle sıra;  İsrail’i yok edecek ordu İstanbul’dan gelecek müjdesine tanık olmakta.

 

Mazluma Türk’ten başka dost yok. Dünya bunu biliyor. Büyüyoruz büyürken ABD’leşmiyoruz  hadsizleşmiyoruz. Terörü durdurmak için girdiğimiz ülkede sivillere zarar vermeden her adımı insan odaklı atıyoruz. 

 

 İnsanlar ölüyor bırakın 4. köprüyü konuşmayı, onlar kolay, dış politikan nedir güçlü Türkiye için neler yapacaksın bunları söyle, insanlığın derdiyle dertlenmeyi konuş, konuşta dünya bilsin sen kendi derdindeyken gafil olmadığını. Nerede kalmıştınız? Karar alamayan elpençe duranların devamıyla mı güçlenecek Türkiye? Şimdi sizin duruşunuz ne olacak? Hiç olmazsa meydanları verimli kullanın. Seçim kazansanız da kazanamasanız da dünyaya bildiri niteliğinde insanlığa katkınız olsun.

 

Sıra bize gelmeden kendi içimizdekileri görerek, sadece Türkiye’ye değil, dünyaya umut olacak bir lider seçmek tüm seçmenlerin vebalidir. Yurtta barış dünyada barış sözüyle adil yöneticiler çıkaracağız

Adalet vicdanda başlar icraatta şekil bulur. Ahir zamanın Ömerleri var Fatihleri Kanunileri var.

 

Biz biliyoruz o zalimleri, Kâbe’ye yürüdüklerinde ordularının adı farklıydı sadece. Güçlü sanıp kendilerini, bütün kibirleriyle yürüdüler.  Bugün kuş beyinli diye küçümseme aracı olarak kullandığımız mahlukatını ordularına hadlerini bildirmek için göndermedi mi alemlerin Rabbi? Sen yaratılanların en şereflisiysen adın insansa hakkını vermek gerek. Sosyal medya kullanıcıları, 15 Temmuz nöbetçileri, dünya bizim memleketimiz, kendi canına kast edilmiş gibi ayaklan.

 

Güçlü olanın sözü geçiyorsa Türkiye ekonomide savunmada dış politikada her şeyde çok çalışmak zorunda. Öyleyse kıyas yapıp doğru karar verelim. Hepimizin yapacak çok şeyi var.

YORUMLAR

  • 1 Yorum

Son Yazılar